Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Novēlam lielisku nākamo sezonu!

2014-12-28
Tuliņ jau sāksies 2015 gads, un varam paskatīties – kas tad 2014 gadā ir izdarīts .

Ziema sākas un beidzas ar sniegu, tā sakot- gads ir balts no abiem galiem- un šajā laikā- inline hokejam ir jāpārceļas uz ledus laukumiem. Ziemas sezonu pavadam hokejā.

Jau otro gadu sadarbībā ar IHL – rīkojam amatieru līmeņa turnīrus vismaz ziemas sezonas garumā, kur par 2014 gada IHL čempioniem kļuva- komanda ‘’LEDUS LĀČI’’. Šogad turnīrā piedalās jau 10 komandas.

Šajā gadā bija izmaiņas mūsu patstāvīgajā piedāvājumā- bija vērtības kas nogāja maliņā, lai atgrieztos nākamajā 2015 gadā- tādas kā bērnu zīmējumu konkurss, starptautiskās sacensības- ‘’Jūrmala OPEN’’, ‘’Ripo Rīga!’’ rollersporta / tautas sporta sacensības, kā arī visai  maz notika treniņi Mežaparka laukumā.

Taču bija arī labās ziņas- talkas dienā atkal sakārtojām laukumu Mežaparkā - atjaunojot ziņojumu dēli un vārtiņus; tika rīkots ikgadējais Sezonas atklāšanas kauss, kur piedalījās 14 inline hokeja komandas. Šogad uzvarētāju kausu saņēma komanda “PERI’’;

2014 gada Latvijas čempioni vīriešu konkurencē – pirmo reizi komanda no Jelgavas- ‘’PIRĀTI’’; sieviešu konkurencē labākās – komanda ‘’SĀGA’’.

Bija jauni notikumi- amatieru sacensības Attīstības Kausa izcīņa, kurā piedalījās 6 komandas, un labākie- “PERI”.

Tāpat lieliski notikumi arī Latvijas inline hokeja izlases ziņā- pirmo reizi uz Pasaules čempionātu, kas šogad notika Francijā- devās Latvijas izlases- sieviešu komanda. Savukārt vīriešu izlase startēja pasaules čempionātā jau trešo gadu, un šogad atguva savu vietu A grupā- paliekot gan tikai 8-tie kopvērtējumā. Taču- tā ir A grupa- un tas nozīmē, ka mūsu puiši ir starp labākajām izlašu komandām- tādām kā Kanāda, Čehija, Šveice un ASV- pasaulē!

Pateicoties šim sasniegumam- nākamais gadam guvām atbalstu no ministrijas, inline hokeja attīstībai. Esam apņēmības pilni atjaunot visas aizgājušās tradīcijas, kā arī – sākt jaunas. Iespēju robežās popularizēsim inline hokeju, tā iespējas un mēģināsim padarīt pieejamāku visiem Latvijas iedzīvotājiem.

Lai bagāts 2015 gads mums visiem! Lai to vienmēr atceramies ar panākumiem, sasniegumiem un uzvarām!

Laimīgu jauno gadu!
LIHF
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab