Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Pasaules čempionāts noslēdzies!

2014-07-15
Latvijas inline hokeja izlase atgriezusies Latvijā pēc labiem panākumiem Pasaules čempionātā.

Kļūstot par savas grupas līderiem pirmajās trijās spēlēs, kur ar 35:0 uzvara pār Indiju, 2:2 neizšķirts pret Poliju, 6:4 uzvara pār Jaunzerlandi- Latvija tikās ar pretējās grupas uzvarētājiem- Krievijas izlasi, kuru sīvā cīņā pārspēja ar rezultātu 6:5.

Šī uzvara ierindoja Latviju pasaules stiprākajā astotniekā, tādu komandu vidū kā ASV, Kanāda, Čehija, un tālāk jau spēles notika augstākajā līmenī.

Tās pašas dienas vakarā, kur rīta pusē Latvija spēlēja ar Krieviju- Latvijai bija jātiekas ar Čehijas izlasi- kuriem šī bija pirmā spēle un aiz muguras neviena zaudējuma čempionātā. Likumsakarīgi ka Čehija uzvarēja ar 7:2.

Nākamā spēlē Latvija tikās ar Zviedrijas izlasi- un jāsaka ka līdz pat beigām- abām komandām iespēja gūt uzvaru bija līdzvērtīga. Taču nepaveicās Latvijas izlasei, kur divas minūtes pirms spēles beigām- ielaisti vārti- un atspēlēties vairs neizdodas. 3:4.

Pēdējie Latvijas pretinieki spēlē par 7/8 vietu- Itālijas izlase. Latvijai bija jāpiekāpjas Itālijas pārspēkam un pieredzei ar rezultātu 1:7, tādējādi Latvijas izlase pēc sīvajām spēlēm tika pasaules labāko komandu 8-niekā, taču tā arī palika astotie. 

Apsveicam Latvijas izlases puišus ar panākumiem!

Mūsu valsti atkal pamanīja, un saprata, ka arī šinī arēnā varam cīnīties un sasniegt rezultātus!

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab