Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Sezonas atklāšanas kauss vīrieši.

2014-05-02

Sacensībās piedalījās 11 komandas, desmit vīriešu (Dalība no 14 gadiem) un viena sieviešu – „Klubu izlase”.
Izspēle sākās plkst 11:30, un notika par spīti nelabvēlīgajiem laika apstākļiem. Ārā bija auksts, un laiku pa laikam lija lietus, kas asfaltu darīja sidenu.

Sākumā spēles notika trijās grupās, a, b, c, kur izspēle un spēļu rezultāts attiecīgi deva punktus, un vietu apakšgrupā, kas deva konkrētu iespēju jau nākamajā piegājienā spēlēt par vietu nākamajā trijniekā.

Tādējādi- katras grupas trešās vietas- tikās ar nākamo grupu trešo vietu ieguvējiem, lai sadalītu 7-9 vietu, otro vietu ieguvēji- cīnījās ar pretējo grupu otro vietu ieguvējiem- par 4-6 vietu, savukārt pirmie katras apakšgrupas spēlētāji- ar savas grupas uzvaru, nodrošināja sev kādu no vietā trijniekā.

Starp pirmo apli un vietu izcīņu notika skatītāju konkursi, stafetesp- kurās uzvarētājiem bija iespēja iegūt Sezonas atklāšanas kausa 2014, krūzītes. 

Dienas pārsteigumi: IHK Rīga vājais starts, Powerslide zaudējums Pārdaugavas zēniem, PERI –zaudējums Vefiņam.
Dienas skumjas: sliktie laika apstākļi un dažu komandu neprasme gūt prieku no spēles un cīnīties līdz galam.
Dienas prieks : Par visiem dalībniekiem, kas piedalījās, guva prieku no šīs dienas. Par to, ka nebija stipru traumu, un aizķeršanās. Par to, kas sieviešu klubu izlase nepalika pēdējās; par Jautrajiem Bitenieki, kas tika cauri visam – un ieguva Sezonas atklāšanas kausu!

Sezonas atklāšanas kausā vietu sadalījums : 11. ICE TEAM, 10. Sieviešu Klubu izlase, 9. EXXNRVD, 8. OPERI, 7. IHK RĪGA, 6. POWERSLIDE, 5. BOMBARDIER, 4. PĀRDAUGAVAS ZĒNI, 3. VEFIŅŠ, 2. PERI, 1. JAUTRIE BITENIEKI.
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab