Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Talkas diena noslēgusies

2014-04-26
Talkas diena noslēgusies. Šogad talkā darbojāmies inline hokeja laukumiņa Mežaparkā- uzlabošanā un sakopšanā.

Darbi sākās jau ap 9:30, kad savesti smagie instrumenti-  ģenerators elektrībai un augstprieguma mazgāšanas iekārta - laukuma un bortiņu nomazgāšanai, tāpat grābekļi, slotas, lāpstas, un tt.

Vispirms- blakus laukumam tika uzmontēts ūdenskrāns. Par cik Mežaparka saimnieks netika līdz mūsu talkas vietai, jo citā Mežaparka pusē zāģēja kokus- nācās to izdarīt pašiem, kas arī izdevās.

Tad tika noskrūvēti vairāki borti, un tiem tika izzāgēta apakšējā daļa (likvidētsdefekts, ka vienā pusē laukumam ir tendence sakrāties smiltīm un gružiem, par cik laukums ir mazliet ar kritumu). Tagad- ūdenim lietus laikā- būs kur iztecēt!

Tad tika atjaunoti otri vārtiņi- spēlētājiem. (Tie pašos pirmsākumos bija divi, bet vienus no tiem patstāvīgi lauza laukā, un tāpēc tie vienkārši tika aizsisti) Nu varēsim izmantot divas durtiņas- tām paradzētajām vajadzībām- tam, lai divas komandas netraucētu viena otrai maiņas brīžos.

Vienlaicīgi ar pieminētajiem darbiem- apkārt laukumam notika slaucīšana, grābšana un veco lapu un zaru novākšana. Tāpat tika mazgāti laukuma borti un laukums pats. Paldies Rolandam Latkovskim, kas mums talkas dienai sarunāja šo instrumentu!

Pašā noslēgumā-  uztaisījām "ziņojuma dēli". un nnu Mežaparka laukums principā ir savests kārtībā. 
Atgādinam, ka laukuma izmantošana ir BEZ MAKSAS un tas ir arī JŪSU īpašums, tāpēc cieniet savu īpašumu un nebojājiet to! 

Paldies visiem talciniekiem, kas visas dienas garumā piedalījās dažādos darbos, un pielika savu roku- labam darbam! 

Tuvākās sacensības 1.Maijā, sākums plkst 10:00 ar sieviešu komandu sacensībām, no 12:00 starti vīriešu komandām, ar pārtraukumu no 14:00-15:00, kura laikā notiks sacensību stafetes skatītājiem.

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab