Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Ziņas par Pasaules čempionātu 2014

2014-02-11

FIRS ir akceptējis dalībai Pasaules čempionātā, divdesmit Junioru izlases komandas. Tātad- sarakstā tikusi arī LATVIJAS Junioru izlase. Tas nozīmē- ka vēl soli tuvāk esam tam, lai pirmo reizi Latvijas inline hokeja vēsturē - valsti Pasaules čempionātā pārstāvētu ar trīs Nacionālajām izlasēm!

Zināmi jau pirmie pretinieki 2014 gada Pasaules čempionātā, kurš no 29.Jūnija līdz 13.Jūlijam notiks Francijas pilsētā Tulūzā.

Laika posmā no 30.06 -06.07 notiks Junioru un sieviešu izlašu spēles. Pirmajās spēlēs mūsu junioru puiši tiksies ar Austriju un Itāliju; sieviešu izlase- ar ASV, Vāciju, Spāniju un Indiju.

Lielās - vīriešu izlases spēles norisināsies no 7.07-13.07. Viņu sacensības sāksies tiekoties ar Meksikas, Ķīnas un Beļģijas komandām !

Pēc savas grupas izspēles- katras grupas viena līderkomanda dodas uz augstāko grupu, kur var cīnīties arī par iekļūšanu finālā, kamēr pārējās- cīnās jau ar nākamajiem pretiniekiem.

Spēles ir katru dienu, dažreiz pat 2x dienā, tā nu slodze sportistiem ir visai liela un nepieciešama laba fiziskā kondīcija. 

Informācija par dalību izlases kandidātos un PČ izmaksām; treniņiem un nometnēm; un tt. 

Info par līdzbraucēju un fanu izmaksām; 

Tāpat arī atbalstītāju: logo un citas informācijas izvietošana ar LIHF saistītos pasākumos; uz izlases komandas krekliem un treniņtērpiem; un tt.  -

Rakstot uz info@lihf.lv

Par pieaugušo inline hokeja izlasi iespējams kontaktēties- zvanot komandas kapteinim- Sergejam Durdinam, vai trenerim Ronaldam Ozoliņam

Par Junioru inline hokeja izlasi- Zvanot Mikam Dzindulim

Par Sieviešu inline hokeja izlasi - Zvanot Inetai Jansonei 

Tiem, kuriem nav attiecīgie numuri tie tiks izsniegti pēc pieteikšanās info@lihf.lv

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab