Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Pasaules čempionāts 2014

2014-01-16
15.Janvārī- Latvija akceptēja dalību FIRS Pasaules čempionātā ar 3 Nacionālajām izlasēm.

Tas nozīmē, ka šogad- pirmo reizi Inline hokeja vēsturē- Latvija piedalīsies Pasaules čempionātā- pārstāvot pieaugušo izlasi, Junioru izlasi un Pieaugušo sieviešu izlasi. 

Pasaules čempionāts 2014 gadā- notiks Francijas pilsētā Tulūzā- kur no 29.Jūnija līdz 5.Jūlijam- sacentīsies Junioru un Sieviešu izlases, bet no 6-13.Jūlijam- pieaugušo vīriešu un Junioru sieviešu izlases. Pēdējā izlase šgad dalībai plānota netiek- taču- mums viss vēl priekšā- pēc pagājjušā gada Latvijas sieviešu čempionāta redzams- ka mums ir Junioru vecuma meitenes, kuras ar laiku varētu startēt šajā izlasē. Bet - jau liels solis inline hokeja attīstībā un savas valsts pārstāvēšanā būs- tik plašā amplitūdā- nokļūt Pasaules čempionātā!

Visiem, kas grib izmēģināt spēkus startiem Latvijas izlasē - obligāts nosacījums ir dalība Latvijas augstākās līgas (vai sievietēm- sieviešu čempionātā)  2014 gada sezonā. Tāpat pieaugušo izlasē- prioritāte sportistiem, kas spēlē LV virslīgā vai ārzemēs- un ir konkurētspējīgi, kā arī piedalījušies izlašu atlasē iepriekšējās sezonās. Dalība Latvijas čempionātā- izlasē iekļautajiem spēlētājiem- bez licenču maksas.

Latvijas pieaugušo izlasei- brauciens apmaksāts pilnībā, taču- Junioriem un sievietēm- noteikts līdzfinansējums, kurš atkarīgs no iespējas piesaistīt sponsorus, vai konkrētās izlases atbalstītājus.

LV pieaugušo izlases kontaktpersonas- Sergejs Durdins (komandas kapteinis) vai Ronalds Ozoliņš (LIHF Prezidents un galvenais izlases treneris).

Junioru izlases vadība uzticēta Mikam Dzindulim (HK Pārdaugava) , bet sieviešu izlase- Inetai Jansonei (HK Ice girls). 

Kontaktējaties ar attiecīgajiem komandu līderiem. Ja kādam nav zināmas kontaktu  e-pasta adreses vai telefoni - tad interesentiem iespējams tās saņemt, un plašāku informāciju gūt - rakstot uz info@lihf.lv

Tuvākajā laikā tiks publicēti arī izlases kandidātu saraksti. 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab