Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Dodamies uz pasaules čempionātu 2014

2013-12-04
Latvijas inline hokeja federācija sāk apkopot spēlētājus, kuri gribētu izmēģināt spēkus iekļūšanai Latvijas izlasē - lai dotos uz 2014 gada Pasaules čempionātu.Tāpat vēlams apstiprināt savu gatavību tiem, kas bijuši izlases sastāvā jau iepriekš- griežoties pie komandas kapteiņa S. Durdina, vai izlases galvenā trenera R.Ozoliņa.

Šis steidzamais paziņojums saistīts ar to, ka šogad Pasaules čempionātam pieteicies rekord-liels dalībvalstu skaits, bet FIRS akceptēt var tikai 2/3 no komandām. Līdz decembra beigām LIHF jāapstiprina dalība Pasaules čempionātā un jānomaksā dalības maksas tām izlasēm, kuras piedalīsies. 

 
Pasaules čempionāts notiks Francijā, Tulūzā, kur no 29.06.2014-05.07.2014 startēs Junioru un Sieviešu izlases, bet no 6-13.07- Pieaugušo izlases. 

Junioriem un sievietēm - būs pašiem jāsedz liela daļa brauciena izdevumu, savukārt tiem, kas tiks iekļauti pieaugušo izlasē- dalība pasaules čempionātā pilnībā apmaksāta. 

Pieteikt savu gatavību dalībai pieaugušo izlasē var - griežoties pie izlases trenera R.Ozoliņa, vai komandas kapteiņa S.Durdina, personīgi.

Plašāku informāciju par sieviešu un junioru komandām varat saņemt - rakstot uz info@lihf.lv 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab