Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

II konference SPORTS RĪGĀ noslēgusies

2013-10-30
Trešdien, 30. oktobrī, no plkst. 10.00 Bērnu un jauniešu centrā Laimīte (Sarkandaugavas iela 24) norisinājās II sporta konference Sports Rīgā, kas ir viens no Rīgas Sporta gada pasākumiem.
To organizē, lai izvērtētu padarīto - I Sporta konferencē tapušās rezolūcijas īstenošanos, kā arī, lai sagatavotu priekšlikumus Rīgas sporta attīstības rīcības plānam, uzklausot sporta dzīvē iesaistīto pārstāvju viedokļus un ierosinājumus. 
Konferences pirmajā daļā notika diskusijas četrās darba grupās: 1. Sporta izglītības pieejamība un sporta meistarības pilnveides iespējas; 2. Skolēnu fizisko spēju dinamikas novērtēšanas pilotprojekta Sports. Prieks. Kustība īstenošana; 3. Nevalstisko sporta organizāciju un pašvaldības sadarbības formas; 4. Prioritāri atbalstāmo sporta veidu identificēšanas kritēriji Rīgā. Pēdējā piedalījās arī LIHF pārstāvis.
Plkst. 12:5 pēc kafijas pauses sākās - plenārsēde ko atklāja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane. Pēc tam konferences dalībniekiem bija iespēja dzirdēt ziņojumu par situāciju sporta jomā, ar kuru uzstājās Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna.
Par valsts un pašvaldības atbildību vienotas sporta politikas īstenošanā ziņoja Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta un jaunatnes departamenta direktore Ulrika Auniņa – Naumova.
Tāpat konferences laikā tika runāts par augstas klases sportistu atbalsta sistēmu un izaugsmes iespējām Rīgā, par to ziņoja Latvijas Olimpiskās vienības valdes priekšsēdētājs Einārs Fogelis.
Savukārt par sporta pieejamības nodrošināšanu apkaimēs, konkrēti ar reģionālā sporta centra Sarkandaugavas pieredzi iepazīstināja Bērnu un jaunatnes centra Laimīte direktore Aiva Sarma.
Kā Rīgas sporta aktīvistiem gāja konferencē un pasākuma kopskata informāciju- varat iegūt noskatoties video : http://sportacentrs.com/regioni/riga/30102013-noslegusies_konference_sports_riga
Rīgas II Sporta konferenci Sports Rīgā organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab