Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Pasaules čempionāts noslēdzies.

2013-07-21
Noslēdzies FIRS Pasaules čempionāts, kurš no 14-21.Jūlijam notika Anaheimā.

Latvijas starti vērtējami salīdzinoši labi, un šogad uzstādījumos nebija noturēšanās A grupā, jo tas nav iespējams ar minimālo spēlētāju skaitu, un citiem, pārsvarā finansiāliem apstākļiem, kas neļāva pilnībā radīt apstākļus veiksmīgam sagatavošanās procesam, un tālākajam nodrošinājumam. 

Prognozējams bija, ka spēles būs grūtas- izlase devās uz Pasaules čempionātu minimālajā sastāvā- kas traumas gadījumā, kā tas arī bija realitātē- atstāja komandu nepilnu maiņu sastāvā. Šāda līmeņa spēlēm tā ir pārcilvēcīga piepūle. Tāpēc, cepures nost izlases priekšā!  Viņi tiešām ir cīnījušies godam! Pēdējās spēlēs pat 6, 7 cilvēku sastāvā!

Latvijā nav neviena, kas spēlē tajā līmenī ko var redzēt Pasaules čempionātā - to var pavaicāt jebkuram, kurš ir piedalījies Pasaules čempionātos kā dalībnieks, vai tikai kā skatītājs! Ja salīdzināsim šo sportu ar hokeju - tad reālajā dzīvē - TAS sports vizuāli no hokeja neatšķiras - ne pārvietošanās ātruma, pat ne bremzēšanas pēc. Jebkurš mūsu sasniegums- kurš tiek izcīnīts pret komandām un spēlētājiem, kas inline hokeju spēlē desmitiem gadu... ir vienkārši fantastisks! 

Arī visas TOP komandas, šogad pamainīja savas līdervietas - Čehiem ar 8:3 uzvarot Kanādu - finālā, un ceturtdaļfinālā - pagājušā gada čempioniem ASV, piekāpjoties Zviedriem. šogad pagājušie čempioni- tikai 5-ktie... Spēles bija pārsteiguma pilnas, un līdz pat pēdējam brīdim nebija zināms- kuriem tad beigās kļūs par šī gada čempioniem! 
Izkļūšana no B grupas Latvijai pagājušajā gadā- bija visai laimīga apstākļu sagadīšanās - un uz tādu ceram arī nākamgad.

Taču šogad vēl priekšā sacensības Pasaules Spēlēs, kurās piedalās pagājušā gada TOP 10 komandas - arī Latvija. Pasaules Spēles no 25.Jūlija līdz 4.augustam notiek Kolumbijā, Kali (vairāk info : http://www.lihf.lv/PSS2013 ) 

Pasaules čempionāta Latvijas komandas statistika : http://www.2013firsworldchampionships.org/tourney/185/competitions/3073/teams/12067

2013 gada pasaules čempionāta komandu secība :

Ranking senior men 2013

1 Czech Republic
2 Canada
3 Switzerland
4 Sweden
5 USA
6 France
7 Italy
8 Great Britain
9 Argentina
10 Brazil
11 New Zealand
12 Mexico
13 Germany
14 Latvia
15 Colombia
16 Australia
17 Namibia
18 Japan
19 Venezuela
20 India
21 China
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab