Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Ziņas no Pasaules čempionāta.

2013-07-19
Latvijas izlase šogad piedalās Pasaules čempionātā, kurš no 14-21.Jūlijam notiek ASV, Anaheimā.

Pirmajā spēlē pret Kanādu , Latvijas izlase salīdzinoši pieklājīgs rezultāts, zaudējot tikai ar 3:8, tad ar Čehijas izlasi jau zaudējums 1:11, bet ar Franciju, pat 0:8.

Tālākais mēģinājums aizķerties pret Zviedriem neizdevās-  2:5, bet ar nākamajiem pretiniekiem- Jaunzēlandi 4:9.

Nākamā spēle ar Austrālijas izlasi, kurā Latvija beidzot guva pārliecinošu uzvaru 10:2. Vēl palika pēdējā spēle, kurā izdevās pamatlaikā nospēlēt 5:5, taču, spēles pagarinājumā nācās Vāciešiem piekāpties.

Līdz ar to- Latvija- 14 vietā pasaulē, kas ir uz pusi zemāk kā pagājušogad.

Pagājušajā gadā- Latvijai no B grupas izdevās tikt augstāk- un pēc visu B apakšgrupas spēļu uzvarām- tie iekļuva A grupā. Un pēc kopējo spēlu rezultātiem- Latvija palika 7 vietā pasaulē.
Taču, kā jau tika prognozēts pirms brauciena - no B grupas tikt uz augšu ir vieglāk kā tajā noturēties. Šogad ASV piedalās tikai spēlētāju minimums - 8 spēlētāji un vārtu sargs, un spēlēt tādā līmenī divās maiņās tas patiešām nav reāli, un tas noteikti ietekmē spēļu rezultātus.

Jau vairāki spēlētāji ir guvuši dažāda rakstura traumas.
Taču- finansiāli un praktiski - divi starpokeāna braucieni šogad- tas ir liels slogs visiem. Komanda ir sadalīta - jo ne visi tiek uz abām sacensībām.
Vairāki līderspēlētāji- dažādu ģimenes vai darba apstākļu dēļ- netiek vispār.

Šogad izlasi nevarēja atbalstīt J.Kļujevskis, R.Cinks kas ļoti palīdzēja pagājušajā sezonā, kā arī- E.Lipsbergs kura palīdzība būtu ļoti noderējusi šogad.

Nākamais brauciens uzreiz pēc atgriešanās Latvijā - nākamajā dienā, 24.Jūlijā, kad Latvijas izlase dosies uz Pasaules Spēlēm.

Tās no 25.Jūlija - 4.Augustam notiek Kolumbijas pilsētā Kali. Uz šo pasākumu Latvijas delegācijas sastāvā dodas arī virves vilcēji, orientieristi, veikbordiste, un spota dejotāji.

Latvijas inline hokeja izlasi Kali pārstāvēs : Vārtsargi- Imants Legzda un Renārs Seiksts, spēlētāji : Jānis Tomans, Mihails Kokļins, Dmitrijs Šancovojs, Artjoms Ogorodņikovs, Vadims Adoņevs, Renārs Valters, Oskars Sprincis, Renārs Undelis, Guntis Pujāts un Andrejs Maslovskis.
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab