Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Noslēgusies izlases savstarpējā tiksanās

2013-07-08

Palikusi nedēļa līdz izlases startiem- ASV, Anaheimā- un 7.Jūlijā, Jūrmalā notika izlases pēdējā pārbaudes spēle. 

Te patiesi sīvā cīņā tikās divas izlases.

Viena- kas pēc nedēļas dosies uz ASV, spēlēja gaišajās formās, otri - daļa no Pasaules Spēļu izlases puišiem, kas bija apvienota ar labākajies spēlētājiem Latvijā - tumšajos tērpos.

Spēle bija tik līdzvērtīga, ka līdz pat pēdējām minūtēm - tā arī nebija prognozes - kurš tad šovakar uzvarēs.

It kā neliela priekšrocība visas spēles garumā bija ASV izlasei. Baltie - visu laiku turējās mazu solīti priekšā- un pa punktiņam, diviem- atstāja sarkanos iedzinēju lomā. Taču arī viņiem- izdevās visu laiku rezutātu izlīdzināt, un baltie nekur tālāk netika.

Kulminācija bija dažas sekundes pirms spēles beigām, kad pie rezultāta 7:8 - sarkanie izņēma vārtsargu- un mēģināja izmantot vairākumu. Izšķirošajās sekundēs balto spēlētājs metot uz tukšiem vārtiem- aizmeta garām, bet dažas sekundes vēlak- praktiksi vienlaicīgi ar tiesneša svilpi kas liecināja par spēles beigām- sarkanie guva vārtus- un rezultāts izlīdzināts 8:8!

Pēcspēles metienus realizēja V.Adoņevs un R.Cinks- sarkanajā komandā, kamēr baltajiem veiksmīgs bija tikai G.Pujāts, līdz ar to, uzvara- ar 9:8 Sarkanajai izlasei! Spēles VIDEO : http://sportacentrs.com/hokejs/08072013-2013_07_02_inline_hockey_lat_red_lat_whit

Rezultatīvākie komandās :

Sarkanā izlase : # 21 R.Cinks (3+2), # 88 O.Sprincis (1+2); # 28 V.Adoņevs ( 0+3)

Baltā izlase : # 24 M.Kokļins (3+1), # 2 G.Pujāts (1+2), # 10 S.Durdins (1+2)  Izlasei pirms došanās uz ASV vēl pāris treniņi Latvijā, nākamais treniņš jau ASV kur izlasei palīdzēs treneris Pablo Navarro, un tad jau - turēsim īkšķus par mūsu puišiem , un lai veiksmīgas spēles!

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab