Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Izlase pret izlasi

2013-07-06

Svētdien, 7.Jūlijā, Majoru Sporta laukumā, Rīgas ielā - 1 notiks šī gada grandiozākais pasākums Latvijas līmeņa In-line hokejā. Plkst 19:00 laukumā tiksies divas Latvijas izlases.

Vienas sastāvu veidos puiši, kas dodas uz Pasaules čempionātu ASV. Ir nosaukti sportisti, kas veidos šo izlasi: Vārtu sargs Imants Legzda (Rīgas Vilki). Spēletāji : Guntis Pujāts (IHK Koijoti) , Mihails Kokļins (IHK Rīgas Vilki), Andrejs Maslovskis (MSL), Sergejs Durdins, Rolands Dietlavs (Spēlē aizstās R.Glazkovs (MSL)), Jānis Tomans (Rīgas Vilki); Artjoms Ogorodņikovs (IHK Koijoti) , Dmitrijs Šancovojs ( MSL).

Pretī Latvijas izlasei, kas dosies uz ASV- spēlēs izlases kandidāti un Pasaules Spēļu plānotie dalībnieki. Pretiniekus veidos labākie in-line hokeja spēlētāji Latvijā. Vārtsargs Renārs Seiksts (IHK Koijoti). Spēlētāji: Ronalds Cinks, Renārs Undelis (MSL), Vadims Adoņevs, Oskars Sprincis, Aleksandrs Galkins, Jānis Golubovičs (IHK Koijoti), Kārlis Kalvītis, Renārs Valters (Rīgas Vilki), un citi.

Spēle solās būt aizraujoša un lieliskas saspēles pilna. Šeit varēs redzēt patiesi augsta līmeņa in-line hokeju.

Aicināti visi, kuriem interesē in-line hokejs, tā aktivitātes, un visi- kuri jūt līdzi Latvijas izlasei, un tur īkšķus par izlašu startiem.

Pirmais no tiem- ASV- kur no 14-21.07 Anaheimā notiks Pasaules čempionāts 2013. (Latvija atrodas A grupā, un tās pirmie pretinieki Kanādas, Francijas un Čehijas izlases.)

Tā arī pirmo reizi dalība - Pasaules spēlēs (World Games 2013) , kuras no 25.Jūlijam līdz 4.Augustam norisināsies Kolumbijas pilsētā Kali. Šeit 120 valstu starpā- arī Latvijai ir sportistu delegācija, kas piedalīsies. Sporta dejas , orientēšanās, un tt. Arī- Latvijas in-line hokeja izlase izturējusi kvalifikāciju. (Tikai pasaules 8 labākās in-line hokeja komandas ir tiesīgas piedalītiēs šajās Spēlēs). turam īkšķus par mūsējiem. Bet... Kura izlase tad uzvarēs- vēro tiešajā- ierodoties svētdien Jūrmalā!

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab