Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Ripo Rīga! 2013 sacensības noslēgušās.

2013-06-16

Šī gada 16.Jūnijā, Mežaparkā notika Ripo Rīga! 2013 - sacensības, kurās Ripo Rīga! kausa izcīņa notika 6-šos rollersporta un tautas -sporta veidos.
Ripo Rīga! sporta sacenības notiek jau trešo gadu, un šogad bija saņēmušas statusu - Rīgai nozīmīgi sporta pasākumi, pateicoties kam- iekļautas arī Rīgas sporta gada aktivitātēs.
Sporta sacensības notika- ātrumskrituļslidošanā- gan tautas gan Elites grupās, kur tautas klasē- kausa izcīņa notika 14 grupās, savukārt- Elite, cīnījās par superkausu- slidojot pusmaratona distanci.
Tāpat šajā dienā notika inline hokeja spēles gan lielajiem, gan pašiem jaunākajiem, tepat varēja orientēties skrituļslidojot- gan tautas klase 6-šās vecuma grupās, gan jaunās māmiņas ar mazuļiem ratiņos - Rati Ripo Rīgā! kurām trijās grupās bija iespēja cīnīties par kausiem, medaļām un disciplīnas atbastītāju- Inovativo biomedicīnas tenoloģiju institūta īpašajām - Fito Balt dāvanām!
Tepat startēja arī Mazie Ripo Rīgā! kuriem šogad bija ļoti sarežģīta 400m gara trase, un skrejriteņu sacensības jau nedaudz lielākiem dalībniekiem.
Par spīti mainīgajiem laika apstākļiem, kad rīta jaukais laiks samijās ar pusdienas laika gāzienu, diena izvērtās kopumā jauka, un prieks par visiem kas piedalījās sacesnībās, un īpaši par tiem, kas izcīnīja Ripo Rīga! 2013. gada kausus un medaļas! 

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab