Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Inline hokeja apmācība

2023-08-10
Turpinot vasaras aktivitātes ir nostiprinājies patstāvīgo meistarklašu grafiks, kas tiks papildināts ar citām aktivitātēm, tomēr, iesākumā informējam, ka 16.augustā tas notiks Volvo sporta centrā, un turpmāk- katru trešdienu no plkst 18:00-19:00, C hallē.

Savukārt 17.augustā atsāksim mazliet aktīvāku darbību Mežaparkā. Te mūsu partneri - Mežaparka attīstības biedrība un Re-OrganizācijA. Sadarbojoties ieplānotas vairākas aktivitātes- tādas kā talka, kurā sakārtosim laukumu, skrituļslidošanas apmācības un skrituļhokeja sppēles, sacensības un turnīri. Iesākumā ceturtdienās un pirmdienās- sākot no nākamās nedēļas, līdz pat Septembra beigām.

Kas attiecas uz Mežaparku- lietus nav šķērslis aktivitātēm, tomēr mūsu gadījumā skrituļslidu gultņiem tas nav īsti piemērots, tāpēc treniņi nenotiks tikai milzīga lietus gadījumā. Tomēr, ja visu dienu būs lijis, bet vakars solīsies jauks - treniņi notiks, un gaidīsim kaut 1 slidotgribētāju, vai, ja laukums nebūs piemērots skrituļslidošanai- tas būs piemērots- sporta apaviem un spēlei.

Volvo hallē treniņi notiks katru trešdienu.

Tomēr, lai pavisam kvalitatīvi varētu sagatavoties darbam (piemēram nodrošināt pietiekamu treneru skaitu), pirms treniņiiem būtu vēlams- pieteikties dalībai tekošajā dienā. Tam pat ir radīts QR kods, kurš uzreiz savienos ar iespēju- izsūtīt sms, lai pieteiktos dalībai.
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab