Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Gatavošanās EČ 2022

2022-07-15
Jau vairākas nedēļas Volvo sporta centrā notiek sieviešu izlases treniņi - Renāra Seiksta vadībā.

Eiropas čempionāts notiks Spānijas pilsētā Valladolid, un izbraukšana jau 26.Jūlijā.

šeit ir iespēja piedalīties ar U16, U18, kā arī U-14 jaunietēm, kā arī sieviešu izlasei. Latvija plāno piedalīties ar sieviešu izlasi.

Uz doto brīdi izlases sastāvā apstiprinātas deviņas spēlētājas - vārtos Kristiana Apsīte, aizsardzībā Dita Vazne, Aija Balode, Madara Saulīte, bet uzbrucējas - Ivita Krūmiņa, Agnese Apsīte, Karīna Šilajāne, Iveta Dička, Ieva Pauniņa.

14.Jūlijā Volvo sporta centrā norisinājās sieviešu izlases pārbaudes spēle, kur meitenes tikās ar Elites līgas vājāko komandu - Rīgas Vilkiem.

Tomēr, neskatoties uz to ka savā līgā Rīgas Vilki nav favorītkomanda, tika piedzīvots zaudējums ar 5:15, kur pēdējos 4 vārtus ielaida spēles pēdējās divās minūtēs... Te gan ir jāpaskaidro, ka sieviešu izlase šajā spēlē mēģināja dažādus virknējumus un taktiku, ar ko tika veikti eksperimenti. Un saprotams- kāds arī neveiksmīgs, un attiecīgi netiks pielietots Eiropas čempionāta ietvaros, tomēr tika pārbaudīts šīs spēles ietvaros, kur rezultāts nebija tik būtisks.

Puišu komandā rezultatīvākais bija Valters Apfalbaums ar sešiem vārtiem un astoņām piespēlēm, kā arī Uvis Biezais, kura kontā septiņi vārti un divas piespēles. Vēl bez šiem nosauktajiem spēlētājiem- komandās sastāvā bija Kristofers R.Veispāls, Henrijs M.Veispāls, Amro Ibrahims un Renārs Seikts- vārtos.

Sieviešu izlasē izcēlās Agnese Apsīte ar diviem vārtiem un trīs piespēlēm, un Karīna Šilajāne ar  trīs vārtiem un vienu piespēli. Spēlē nepiedalījās tikai Ivita Krūmiņa, kura ir apslimusi, un tās vietā spēlēja rezerviste Ineta Jansone-Nagle. 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab