Autorizēties

Jaunumi

Pirmie rezultāti

2022-07-09
Pasaules spēlēs 2022- viss notiek. Latvijas pirmā spēle ar Čehijas valstsvienību  - noslēgusies ar rezultātu 1:5

Esam piedzīvojuši zaudējumu, bet priecē tas, ka šis nav sausais zaudējums, un tieši mūsu komanda atklāja rezultātu. Spēles otrajā minūtē vārtus guva Kritaps Bazevičs no Rustama Begova piespēles.

Vēl pēc minūtes gan- čehi izlīdzināja rezultātu.

Pirmajā periodā, Petrs Kafka Čehijas komandā- mūsējiem inebija pa zobam. Viņš faktiski piedalījās visos vārtu guvumos - ar gūtiem vārtiem vai atdotām piespēlēm.

Arī vārtsarga maiņa otrajā periodā guva rezultātu, jo lai gan Čehu metieni kļuva vēl intensīvāki - Ernests Valdemārs Tomass, no 16 metieniem- ielaida tikai 1 ripu. Diemžēl mūsējiem, kāds rezultātu mainošs guvums pret Čehiem- neizdevās.

Rīt (09.07.2022), plkst. 17:00 pēc Latvijas laika - Latvija tiksies ar Itālijas izlasi. Turam īkšķus.