Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Pasaules čempionāts - turpinās

2021-09-17
Latvijas vīriešu izlase, pēc veiksmīgā grupas starta, šodien piedzīvots pirmais zaudējums, Pasaules čempionātā.
 
Pēc savas grupas spēlēm, kur Polija uzvarēta ar rezultātu 12:2, Meksika - ar 7:1, unTaivāna ar 4:1, Latvija šorīt tikās  ar Šveices valstsvienību, kura līdz šim turnīrā nebija guvusi nevienu punktu.
 
Tiekoties ar pretējās grupas vājāko komandu- Šveici, Latvijas puišiem neizdevās to pārspēt. Spēli skatoties, gan nebija iespaids, ka Latvijas komanda būtu padevusies vai necīnījusies līdz galam, tomēr, pretinieku vārtos iekšā ripu dabūt varēja tikai vienu reizi, lai gan iespējas bija un ne maz.

Latvija vairākkārt saņēma noraidījumus, un līdz ar to daudz laika pavadīja spēliē mazākumā, kamēr Šveices izlases spēlētājiem par tādiem ''sīkumiem'' sodi doti - netika. Katra šāda kļūda-  šoreiz maksāja vārtus, savukārt pretuzbrukumus realizēt neizdevās, jo Šveices vārtsargs stāvēja ideāli, un atsvēra savas komandas neizdarību- pilnībā. Attiecīgi ar rezultātu 1:5 bija jāpiekāpjas.

Vēlāk, vakarā- Latvijas izlase tikās ar Indijas komandu, kuru, protams- uzvarēja,bet šī uzvara nebija ''salda''.

Rīt, 18.Septembrī plkst. 12:30 nākamie preinieki būs Argentīnas valstsvienība. Latvijas izlase ir vairākas reizes tikušies ar Argentīnas valstsvienību, ir bijušas gan uzvaras, bet pārsvarā- zaudējumi. Tākā var teikt, tā ir nākamā svarīgākā spēle šajā turnīrā, kur jau izšķirsies, vai paliksim 9/10 vietā pasaulē, vai kritīsim zemāk.
 
Spēles tiešraidēs : : http://www.worldskate.tv/live/?liveId=A217BCEBB2594BDF8FE2E65131DBF663021160
Informāciju par rezultātiem meklējiet: https://worldskate.rsportz.com/divisions/73326/games

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab