Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Inline aktivitātes turpinās

2021-07-29
Pēdējā mēneša laikā, Latvijā ir sākušas darbību vairākas inline hokeja treniņiem un spēlēm piemērotas halles un laukumi.

Tā  Daugavpilī tika nodots atklātais laukums, savukārt Rīgā, Volvo sporta centrā - slēgta halle, ar jumtu. Uz Rīgas halli, LIHF šobrīd pārcēlusi izlases treniņus, kā arī Latvijas augstāko līgu čempionāta spēles, kuras notiek bez skatītājiem. Halle arī NAV piemērota spēlēm ar skatītājiem, par cik tās infrastruktūrā nav tribīnes.

Tomēr- Jūrmalā un citur LV turpinās pieaugušo un bērnu treniņi (Rīgā tas notiek Rīgas 84vsk sporta laukumā), Olaines slidotavā un Jelgavas pasta salā.  Tāpat, Rēzeknes novada Makašānos un Daugavpilī ir iespēja skrituļslidu hokejs, tātad varam teikt, ka nosacītā Covid19 krīze- mūsu sporta veida  attīstību ir ietekmējusi ļoti pozitīvi, un uz nākamo sezonu, iespējams- jau būs variants katrā no šīm pilsētām izveidot vairākas dažādu vecuma grupu komandas, kuras piedalīsies Latvijas čempionātā, ja to pieļaus epidemioloģiskā situācija.

Jaunākā halle, kas pieejama slidošanai Rīgā ir Volvo sporta centra C halle, kas pielāgota inline hokeja vajadzībām, un būs pieejama no Maija līdz Oktobrim. Šeit arī, par cik tā ir pilnībā segta halle- norisināsies pēdējās Latvijas čempionāta spēles, kā arī notiks izlases treniņi.

 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab