Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Atsākušies inline hokeja treniņi, Jūrmalā

2021-05-20
Jau otro nedēļu Jūrmalā, Majoru sporta laukumā norisinās inline hokeja treniņi.
 
Otrdienās un Ceturtdienās no plkst. 19:-20:00 ir slidošanas treniņš, kurā ''strādājam stacijās'', kur apggūstam slidošanas elementus, bet no plkst. 20:00-21:00 sadalamies veicam treniņspēli, savas grupas ietvaros.
 
Slidošanas treniņš notiek arī vienu stundu svētdienās, no 17:00-18:00
 
Vasarā, cerot uz vairāk aapmeklētājiem, plānojam grupu dalīt. Tad atsevišķi trenēsies bērni un viņu vecāki, bet otrā stunda būs paredzēta pieaugušajiem vai meistarīgākiem dalībniekiem, kur būs vairāk taktikas un treniņspēles.
 
Šobrīd aktuāls ir grupas ierobežojums 20 personas, tāpēc uz treniņiem ir jāpiesakās laicīgi, un dalība jāapmaksā pirms treniņa, jo tā tiek regulēts apmeklētāju skaits.
 
Uzņemšana ir rindas secībā, un nevar tikt pieņemti vairāk trenētiesgribētāji, cik nu ir pieļaujams, saskaņā ar noteikumiem.
 
Ģērbtuves gan ir āra temperatūras, t.i. pie laukuma. Dušas, diemžēl, lietot nav atļauts, tāpēc ir zināms diskomforts.
 
Tomēr- paliek iespēja treniņos gūt iemaņas skrituļslidošanā, un izkopt nūjas tehniku, gūt spēles praksi un taktiku, kas arī mūsdienās jau ir daudz.
 
JA kādu dienu pārsteigs lietus, treniņi var notikt tāpat, t.i. līdzi noteikti ņemiet sporta apavus, jo Jūrmalā lietus laikā tas laukums nav izmantojams - bojātā jumta seguma dēļ. Esam atkarīgi no laika apstākļiem, kuri šajā gadā solās būt visai nejauki.
 
Lietus laikā izmantosim pirmo stundu no plkst.19:00-20:00 kur varēsim piedalīties sausajā treniņā. Te būs vispārējās fiziskās sagatavošanas treniņi, vai tā pati nūjas tehnika.
 
Treniņi plānojas visas vasaras garumā. Pieteikties treniņiem, kā arī uzzināt vairāk informācijas, varat rakstot uz mūsu FB mesindžeri, vai epastā - info@lihf.lv

Treniņus nodrošinās HK Ice girls, Biedrība, pēc LIHF pasūtījuma.
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab