Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Sezona 2020 noslēgusies

2020-10-12
Vēl septembra sākumā ar pēdējām spēlēm un treniņiem- jau jutām rudens elpu.

Skolas sākums samazināja treniņu apmeklētāju skaitu, kā arī atsākoties skolai un ledus hokeja treniņiem- cilvēki kļuva nevaļīgāki. Tāpat arī Kovid19 ēna joprojām bija jūtama, kas jo īpaši saaktivizējās septembra beigās, jo bijām šogad vēlējušies sezonas vēlā sākuma dēļ, iespēju robežās pagarināt aktīvās sezonas ilgumu, tomēr fakts, ka mūsu darbība notiek atvērtās hallēs, kuras pamatīgi ietekmē laika apstākļi- šo iespēju- atceļ.

Tāpat jaunie kovida uzliesmojumi un valstī noteiktie ierobežojumi – nesekmē komandu sporta veidu attīstību un iespēju rīkot pasākumus, un jau jāsaka, ka tas, ka paspējām vēl šajos pāris mēnešos izdarīt kaut ko sava sporta attīstības labā- gan spēles, gan treniņus un pat turnīru- patiešām priecē!

Kovida ierobežojumi gan, turpina skart mūsu ziemas sezonas darbību, aktivitātes, visspēcīgāk ietekmēs IHL  amatieru turnīru, kurā parasti piedalās ap 200 cilvēku, un šogad pat bija plānojušas piedalīties 7-8 komandas, kas nozīmētu 250 cilvēku iesaiste sporta sacensībās un nodarbībās. Šobrīd neredzam iespēju to atsāk, lai gan vēl septembra beigās bija šādi plāni.

Tomēr, mēs nevaram ietekmēt šos laikus, kas ir globāla mēroga notikums, un varam tikai cerēt, ka tas viss ātrāk beigsies, un aizmirsīsies kā ļauns murgs. Kaut nu ātrāk.

Lielākā daļa no turnīriem, kuri tika iesākti 2020 gadā, turpināsies - nākamajā, kā vienas sezonas čempionāts.

Tas visvairāk attiecas uz sieviešu čempionāta spēlēm, kur nospēlēti aptuveni divi apļi, četru vietā, tomēr, nevēlētos to uzskatīt par pabeigtu turnīru, jo spēļu skaits komandām atšķiras.

Jauniešu čempionāts šogad kā atsevišķš nenotika, savukārt Elites līmenī bija tikai dažas spēles, kuras arī - norakstīsim kā pārbaudes - nevis čempionāta spēles, jo spēļu un komandu skaits nav normālam čempionātam, normālam gadam (kāds noteikti sportam nebija 2020!) - piemērojams. Tas ir- ceram uz nākamo gadu, kur atkal varēs pulcēt 6 komandu dalību Elites līmenī, un nepaliksim pie 3 komandu skaita kā 2020 gadā!
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab