Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Latvijas čempionāts turpinās

2020-08-04
Latvijas izlases sagatavošanās periods – parasti ir Elites spēļu čempionāts.

Tomēr šogad- Covid19 krīzes izraisītais ierobežojums, aizvēra gan čempionāta gan Pasaules spēļu kvalifikācijas ‘’durvis’’, tāpat - neļāva sākt Latvijas čempionātu Maijā, kā parasti.

Ja atminamies ‘’kā bija agrāk’’ tad, līdz Jūlijam, intensīvi notika Elites čempionāts un izlases treniņi, nometnes- viss,  kā gatavošanās Pasaules čempionātam. Tālāk Pasaules čempionāts Jūlija beigas vai Augusta sākums, un Elitei spēles- beidzās.
Šis gads… Ir jāizņem no kopējā skaita. Un jācer, ka tāds nekad vairs neatkārtosies.

Tomēr, lai Latvijas izlase un labākie Latvijas spēlētāji nezaudētu savu vietu, pozīciju, motivāciju- čempionāts tomēr tiek organizēts, par spīti tam, ka visi jau ir atgriezušies uz ledus…

Šoreiz – koncentrējot izlases spēlētājus trijās komandās, un rīkojot ‘’sparinga’’ mačus izlases kandidātiem- lai netiktu zaudēta – inline hokeja ‘’forma’’, un tiktu uzturēta motivācija nākošā gada atlasei.

Ja pieņem, ka nākamais gads, ir šī gada turpinājums, t.i.šis, 2020 gads tiek izņemts no atmiņām kā nebijis- tad 2021 – ir Pasaules spēļu kvalifikācijas gads, un Pasaules čempionāts- notiek – Kolumbijā, uz kurieni varēs doties- tikai Latvijas labākie spēlētāji.
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab