Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Ziemas ziņas

2020-02-25
Šogad ziema visai silta, un mums jau no halles zvanīja lai informētu, ka ja āra tepmperatūra turpinās sasniegt +7 un vairāk grādu (nebijis notikums ļoti ilgā periodā!) , iespējams ledus netiks uzturēts jau Aprīlī.

Zināmā mērā, un īpaši no inline hokeja viedokļa-šī ir laba ziņa, jo tas nozīmētu, ka laukums būs vaļā jau no Aprīļa beigām vai Maija sākuma, un tādējādi varēsim pagarināt savu skrituļslidošanas sezonu. Tāpat runājot par inline hokeju- iespējams ka atkal tiks organizēta kāda starptautiskā nometne, kuras ietvaros pie mums atbrauks citu valstu sportisti, kas arī būs labs ieskrējiens sezonas sākumam.

Tomēr pagaidām vēl ir ziema, slidošana turpinās, Majoru halle treniņiem gaida interesentus hokeja iemaņu apgūšanai, katru svētdienu plkst.15.15 (izņemot 1,8.03). Un tāpat turpinās IHL turnīrs, kurā šogad piedalās sešas komandas. IHL komandām priekšā vēl pēdējie mēneši, dažām komandām jau atlikušas tikai pēdējās spēles, tomēr kopējo, provizorisko ainu par turnīra līderiem un rezultātiem - redzēsim tikai vēl pēc mēneša, kad visi būs izspēlējuši vismaz lielāko spēļu daļu.

Pagaidām ar piecām uzvarām un diviem zaudējumiem līderos Bombardier2 komanda. To izdevies uzvarēt tikai diviem- Ice Tigers, un Pavals komandai. Un labā ziņa ir, ka pilnīgi visām komandām ir gan zaudējumi gan uzvaras, neviens mums īsti šogad nav ''pastarītis'', tāpēc spēles visai interesantas, rezultāti neprognozējami. Piemēram Cirksuz ledus2 un Tornado komandas nospēlēja divas spēles un abās bija neizšķirts rezultāts, kas vien parāda cik tuvs ir komandu līmenis. Tāpat Lauvām izdevies gūt jau divas uzvaras, kas šo komandu pacēlušas uz priekšpēdējo pozīciju (http://www.lihf.lv/championship/tabula?league=3) 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab