Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Bērnu treniņi Jūrmalā

2019-07-30
Jau mēnesi Jūrmalā reizi nedēļā norisinās bērnu inline hokeja treniņi, kuri notiek otrdienās no plkst. 19.30-20.30, Majoru sporta laukumā.

Šeit bērnu videjais vecums ir 9 gadi, vairāki no viņiem trenējas dažādās hokeja sportaskolās tādās kā Pārdaugava, Pērkons, Laima Juniors un Mogo, bet daudzi bērni ir iesācēji, kuriem hokejs ir tikai hobijs, vai pat pirmā gada izmēģinājums. Pieņemti tiek gan zēni, gan meitenes, kas vēlas iemācīties slidot, spēlēt hokeju, vai uzlabot savas prasmes inline hokejā.

Parasti ar bērniem strādā vismaz viens treneris, bet iespēju robežās cenšamies piesaistīt divus, lai varētu nodrošināt divu līmeņu treniņu. Tomēr, protams visvairāk bērniem patīk tieši hokeja spēlēšana, kas notiek katra treniņa beigās kā ''saldais ēdiens'', un parasti komandas tiek sadalītas līdzīgi, kurās piedalās gan ''profi'', gan iesācēji.

Treniņiem īpaši nav jāpiesakās, ja ir savs ekipējums (tam būtu jāsastāv no skrituļslidām (vēlamas hokeja skrituļslidas, bet der jebkuras), ceļusargiem,  elkoņsargiem (der arī skrituļslidotāju), hokeja cimdiem un ķiveres, hokeja nūjas).

Ekipējumu uz treniņiem ir iespējams nomāt.
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab