Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Tuvojas EU čempionlīga

2019-02-20
Jau otro gadu Latvijas inline hokeja čempionvienība ir komanda PIRĀTI no Jelgavas.

Pagājušajā, 2018 gadā, piedaloties Eirolīgā, Francijā, no 12 komandām mūsu, Latvijas komanda ierindojās 6-tajā vietā Eiropā!

Mūsu mājas lapā varat iepazīties ar spēļu rezultātiem un paskatīties foto kā tas izskatījās pagājušajā gadā - http://www.lihf.lv/tournaments/euro-league


Savukārt informācija par notikumiem bija šeit-
http://www.lihf.lv/news/222
http://www.lihf.lv/news/223
http://www.lihf.lv/news/224

Tomēr arī šajā gadā ceram, ka Pirātiem izdosies startēt šajās prominentajās sacensībās, un LIHF no savas puses mēģinās komandu līdzfinansēt ar Eiropas licenču, dalības maksas un gada maksas - apmaksu.

Šīs ir sacensības, kuras dod pamatīgu uzrāvienu komandai un kopējam Latvijas līmenim, sniedz starptautisko spēļu praksi, un attiecīgi ļauj izskatīt šīs komandas spēlētāju dalību Pasaules čempionātā, tādējādi kalpo kā izlases spēlētāju sagatavošanās spēlēm.

Pagaidām, kā šķiet, Pasaules čempionātā 2019, varēsim startēt tikai ar vienu pieaugušo vīriešu izlasi, tāpēc jo svarīgāk ir atrast līdzfinansējumu komandas dalībai starptautiskajos mačos visaugstākajā līmenī, Eiropā. Ceram, ka Jelgavas dome atradīs iespēju atbalstīt savas pilsētas sportiskos jauniešus un nest pilsētas vārdu - pasaulē!

Jelgavas Pirātiem ir diezgan liela iespēja šogad uzlabot savus rezultātus un pacīnīties par medaļām!

Informācija par šī gada Eirolīgu un izmaksām, pieejama-
http://cerilh.com/2019/01/15/european-league-roana-hc-milano-quanta/
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab