Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Sezona noslēgusies

2018-08-26
Latvijas čempionātā - pēdējās spēles sezonā notika 19.augustā, sieviešu konkurencē, kur tika noslēgts inline hokeja čempionāts. Sieviešu konkurencē pirmajā vietā komanda Laima, otrās Komanda, trešās- Ice Girls. LAtvijas augstākās līgas un elites čempionāti beidzās jau augusta sākumā, kur Elitē komandas sakārtojušies tāpat kā pagājušajā gadā- pirmie Pirāti, otrie- Koijoti, trešie - Rīgas Vilki, bet Augstākajā līgā- pirmie - LV Zelts, otrie- MDZ Eagles, trešie- Pipars. Amatieru konkurencē šovasar čempionāts nenotika, irobežotā budžeta un laika dēļ- jo- visu vasaru tika apmācīti inline hokejā Rīgas un citi bērni.

25.augustā, sestdienā, Mežaparka inline hokeja laukumā- norisinājās inline hokeja turnīrs, projekta ''brīvdabas treniņi bērniem un jauniešiem'' ietvaros, kurā varēja piedalīties bērni un viņu vecāki. Šo projektu atbalstīja Rīgas domes izglītības kultūras un sporta departaments.

Pasākums sākās ar individuālajām sacensībām. Tie bija 3 metieni no centra līnijas pa vārtiem, ar bumbiņu. Bērnu konkurencē bija sīva cīņa ar vairākiem līderiem, tomēr beigās līdz finālam nonāca divi - Kristers un Andrejs, no kuriem uzvarēja pirmais. Vecāku konkurencē uzvarēja- Kristera mamma.

Hokeja mačos- uzvarētāji – ‘’TORNADO’’, otrie - ‘’DZELTENIE KILLERI’’, bet trešie- ‘’HOKEJISTI’’.
Vecāku grupā spēlēja tikai treneru komanda un Junioru komanda, kura tika finālā, kur tika izspēlēta finālspēle ar bērnu grupas uzvarētājiem – Tornado, un apvienoto komandu. Noslēgumā - apvienotā bērnu komanda uzvarēja Juniorus. Pēc turnīra notika apbalvošana, un projekts tika noslēgts ar svētku kliņģera ēšanu un kopbildi.

Savukārt 24.augustā tika atklāts inline hokeja laukums - Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolā, Makašānos (Rēzeknes novads). Prieks, ka nākošajā sezonā būs vēl vairāk laukumu un iespējas nodarboties ar šo sporta veidu!

<a href="http://">1</a>
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab