Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Projekta pēdējā nedēļa

2018-08-17
Sākusies pēdējā Brīvdabas treniņi bērniem un jauniešiem Ripo rīga - projekta nedēļa.

Pirmdien (20.08) plānojam testu dienu, Mežaparkā, no plkst.13.00-15.00, visa treniņa garumā tikai sportiskās sacensības un mērījumi, lai varam izvērtēt vasaras laikā paveikto.

Savukārt izvērtējot pēdējās nedēļas apmeklējumu- skaidrs ka bērni ir noguruši vai izbraukuši no Rīgas, vai jau gatavojas skolai- jo iepriekšējās nedēļas pēdējo dienu apmeklējums bija vājš, pat neskatoties ka turpinājām izplatīt informāciju par pasākumu- pat jauni dalībnieki nepievienojās.

Tāpēc šobrīd plānojam pamainīt treniņu stilu un vairāk nenotiks divu stundu treniņi kuros būs fiziskās nodarbības, bet pēdējā projekta nedēļā apmācīsim skrituļslidot bērnus un jauniešus – kuri nemāk skrituļslidot.

Kā jau projektā solīts- piedalīties varēja arī bērni kuriem nebija skrituļslidu, un iepriekšēju zināšanu, un tādi bērni bija vairāki. Ceram, ka tie, kas vēlētos apgūt skrituļsidošanu - pieteiksies un būs ieinteresēti.

Lai to izdarītu ir jāraksta uz +37129264769, jāizsaka gatavība dalībai un jānorāda skrituļslidu izmēri, kurus mēģināsim sagādāt ‘’par brīvu’’ darba dienu treniņiem no 13.00-15.00, tomēr lai to izdarītu- noteikti ir jāpiesakās!

Skrituļsidošanas treniņi notiks – otrdien(21.08), trešdien(22.08), ceturtdien (23.08), piektdien(24.08), un tie joprojām IR BEZ MAKSAS, un tikšanās vieta iepriekšējā- Mežaparks (riporiga.lv)

Savukārt –  SESTDIEN, 25.AUGUSTĀ – aicinām visus dalībniekus un viņu vecākus uz Projekta noslēguma pasākumu, kurš notiks tajā pašā laikā kā parasti, treniņi no plkst.13.00-15.00, dienu, kuru pavadīsim ar savstarpējo turnīru kurā varēs uzspēlēt gan bērni, gan pieaugušie, un protams- kā jau noslēgumos pierasts- ēdīsim svētku kliņģeri, un saņemsim piemiņas balviņas!

Gaidām visus – vēl pēdējā projekta nedēļā, arī tos, kas vēl nav piedalījušies līdz šim, treniņi ir par brīvu un pieejami jebkuram vecumā no 8-18! (arī jaunākiem un vecākiem, ja ir interese).

Projektu atbalsta Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments.


 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab