Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Brīvdabas treniņi jauniešiem

2018-06-10
No 11. jūnija līdz 25.augustam notiks brīvdabas treniņi kuri sastāvēs no divu stundu treniņiem katru darba dienu no plkst. 13.00-15.00. Pirmajā daļā plānota vispārējā fiziskā sagatavotība, otrajā- skrituļslidošana, inline hokejs, vai bērniem kuriem nav skrituļslidas- vienkārši būs iespēja uzspēlēt hokeju, futbolu un tml. skrienot ar kājām.

Lai piedalītos treniņos vēlams- ūdens dzeršanai, sportatērps pirmajai treniņu daļai, un ideālajā variantā - skrituļsidas, ceļusargi, elkoņsargi, ķiveres, cimdi, nūjas- otrajai treniņa daļai.

Mājas lapa - www.riporiga.lv šobrīd sagatavē, tāpēc caur mājas lapu šobrīd pieteikšanās nav iespējama, bet to var izdarīt pie pirmās ierašanās 30-15 minūtes pirms treniņa sākuma. Piesakoties būs nepieciešams apliecināt arī datu apstrādes iespēju, kā arī apliecinājumu par datu aizsardzības iespējām un atteikuma iespējām. Jo, protams- vēlamies par šo pasākumu un iespējām pastāstīt pēc iespējas vairāk cilvēku, lai bērni vasarā varētu piedalīties šajos pasākumos, tāpēc būs nepieciešams pasākumus fotografēt, un foto pulicēt. Tāpat ir nepieciešams sazināties ar vecākiem gan ar iespēju brīdināt, ja treniņi nenotiks lietus dēļ, gan par izmaiņām treniņu vietā- jo tādas būs vairākas reizes vasarā (Dziesmusvētku nedēļa, piemēram), gan ''ja nu kas'' gadījumos.

Vasaras laikā ar bērniem strādās vairāki treneri, plānotas vismaz trīs testu dienas, kurās tiks novērtēta bērnu vispārējā sagatavotība un vairāki turnīri. Attiecīgi šajās dienās- visu divu stundu garumā notiks vai nu tikai fiziskās pārbaudes, vai tikai hokeja spēlēšana. un protams- pasākuma noslēgums- augustā, kur piedalīties aicināsim arī vecākus!

Par plānotajām aktivitātēm šobrīd informāciju var meklēt sociālajos saitos, tādos kā Facebook - https://www.facebook.com/riporigatrenini/?modal=admin_todo_tour
un draugiem.lv - https://www.draugiem.lv/www.riporiga.lv/
Saziņai varat izmantot epastu- info@lihf.lvProjektu atbalsta - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments

 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab