Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Komandu pieteikšanās!

2018-05-27
Nu jau pavisam drīz sāksies Latvijas čempionāts inline hokejā, un aicinām pieteikties komandas spēlēšanai- iesūtot spēlētāju sarakstus.

ELITES līgā pieteikties var tikai komandas - Cetra, Rīgas Vilki, Jautrie Bitenieki, Koijoti, Pirāti. Papildus šīm komandām startēs U-20 komanda ''klubu izlase'', kurā spēlēs jaunieši  (komanda ārpus konkurences). Vecuma ierobežojums 14 gadi. Licences maksa 20 EUR no spēlētāja.

AUGSTĀKAJĀ līgā var pieteikties inline hokeja komandas ar priekšzināšanām hokejā. No šīs grupas divas spēcīgākās tiek iekļautas izspēlē ar Elites līgas vājākajām komandām par iekļūšanu nākošā gada Elitē.  Licences maksa 25 EUR no spēlētāja.

U-20 līgā var pieteikties jaunieši vecumā līdz 1998 un jaunāki (2004). Šīs komandas pastiprinātos sastāvos piedalās Augstākajā līgā, bet Jauniešu līgā spēlē papildus spēles. Dalība šajā līgā- BEZ MAKSAS (licence tikai AL).

SIEVIEŠU līgā var pieteikties sieviešu komandas. Spēlētājas no 12 gadiem, bez vecuma ierobežojuma. Licences maksa 20EUR no spēlētājas.

AMATIERU līgā var pieteikties spēlētāji ar un bez priekšzināšanām, spēlētāji kas atbilst amatieru līmenim, kas nekad nav spēlējuši hokeju profesionāli, kā arī nespēlē LV elitē vai izlasē (izņēmums- sievietes, kuras drīkst papildināt amatieru komandas bez šī ierobežojuma). Licences maksa 250EUR no komandas (nav ierobežots spēlētāju skaits).

Pieteikties spēlēšanai var sūtot pieteikumu uz info@lihf.lv, norādot savu tālruņa numuru, epastu- uz kuru saņemsiet komandas spēlētāju pieteikuma formu. 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab