Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Apstiprināts LIHF projekts!

2018-05-19
Rīgas domes izglītības kultūras un sporta departaments ir atbalstījis Latvijas inline hokeja federācijas projektu – BRĪVDABAS TRENIŅI BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM – RIPO RĪGA!  

No 11.jūnija - Rīgā, Mežaparkā- jauniešiem no 8 līdz 18 gadiem - iespēja piedalīties brīvajās sporta stundās - katru darba dienu no 13:00-15:00, skolēnu brīvlaikā, līdz pat 25.Augustam, kad notiks projekta noslēguma pasākums, kurā ceram redzēt arī bērnu vecākus kopējā turnīrā!

Ikdienas treniņi sastāvēs no vispārējās fiziskās sagatavotības un hokeja spēles. Treniņi nenotiks lietus laikā, vai slapjā laikā tie tiks pielāgoti, jo skrituļslidas lietot tad nevar.

Tas nebūs treniņš kā tāds- tā parastajā izpratnē, tās būs sporta nodarbības kuras būs koordinētas no mūsu puses, treneru uzraudzībā, lai jauniešiem tiktu nodrošināta nodarbinātība un aktivitātes svaigā gaisā no skolas brīvajā laikā.

Piedalīties var jebkurš, kurš grib apgūt hokeja spēli un mīl skrituļslidot, vairāk vai mazāk orientēts uz ideju, ka sports svaigā gaisā, vasarā, tas ir kolosāli, un galvenais- tas bērniem būs pieejams BEZ MAKSAS!
Prasības- bērnam noteikti nepieciešams būt veselam, ģērbtam laika apstākļiem piemērotā sporta tērpā, un līdzi kāda garā jaka, ko uzvilkt pēc treniņa. Ak jā, mobilos telefonus treniņa laikā lietot nevarēs, piedodiet :D

Vēlamais, minimālais ekipējums - ceļusargi, elkoņsargi, ķiveres, skrituļslidas. Ideālā variantā arī hokeja cimdi, nūjas. Skrituļslidas rekomendējamas, jo pamats ir INLINE HOKEJS, bet ja būs bērnu grupa kuriem šāda ekipējuma nebūs - sportosim ar to kas ir.

Interesenti (bērnu vecāki), lūdzu piesakāties, atstājot telefonus un bērnu vārdu-uzvārdu-vecumu, jo mums nepieciešams plānot aptuveno bērnu vecumu un skaitu, kā arī paziņot Jums, ja treniņi atceļas- kā arī informēt par plānotajām aktivitātēm (tādas papildus ikdienas treniņiem būs 6 x vasaras laikā).

Pieteikties var sūtot pieteikumu uz info@lihf.lv, kur arī saņemsiet anketu kuru varēsiet aizpildīt jau pirms ierašanās. Protams tiks iekļauts arī jaunās datu aizsardzības regulas nosacījums- vecāku paraksts par bērna foto/vārda/ un tml. publikācijām sociālā telpā, jo protams –vēlamies pasākumu atspoguļot un vizualizēt - tomēr respektēsim Jūsu vēlmes!  
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab