Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Aicinam pieteikties Jauniešus

2018-04-25
Latvijas inline hokeja federācija ir apstiprinājusi gatavību šogad piedalīties pasaules čempionātā, kurš sievietēm un Junioriem norisināsies no 12-22.Jūlijam, bet vīriešu izlasēm- no 19-29.Jūlijam.

ŠOBRĪD ĪPAŠI MEKLĒJAM JAUNIEŠUS, dzimušus 1999.gadā (un jaunākus), kuri gribētu izmēģināt savus spēkus Pasaules čempionātā, U-19 grupā, un 2001.gadā dzimušos un jaunākus kuri vēlētos piedalīties Eiropas U-18 čempionātā, kurš Jūlija sākumā notiks Francijā (šeit ir iespēja piedalīties arī U-16 komandai, jauniešiem kas dzimuši 2003.gadā un jaunāki).

Vienkāršu atlasi no esošajie spēlētājiem taisīt nav iespējams, jo braucieniem nepieciešams līdzfinasējums, kas ir pietiekami iespaidīgs, lai ar pieejamiem līdzekļiem spētu nodrošināt komandas sastāvu.

Pasaules čempionātā cenā ir iekļautas 11 dienas un 10 naktis Itālijā (dzīvošana 11 dienas, 3x ēšana dienā, lidojums, apdrošināšana, komandas dalības maksa 1100$, un no cilvēka plānotais līdzmaksājums ir 500EUR), bet vai nu jaunieši sava kūtuma dēļ neuzrunā vecākus, vai vecāki nevar atļauties samaksāt šāda brauciena summu, un ja nekas nemainīsies, tad Jauniešu izlase dalībai pieteikta netiks, taču daudziem šī ir iespējams vienīgā iespēja aizbraukt un piedalīties tāda līmeņa sacensībās. Faktiskās izmaksas vienam cilvēkam ir 980EUR.

Patiesībā šajā vecumā - 1999.gadā dzimušie jaunieši mums ir ļoti labā līmenī, bet LIHF nav sponsoru, un finansiāli ir tikai Ministrijas un LKSSA atbalsts izlasēm.

Prioritāte ir pieaugušo izlase, kuri jau kopš 2014.gada joprojām ir A grupā, un pēc pagājušā gada pat 6.vietā pasaulē, tādējādi faktiski- Izglītības ministrijas finansējums iet šai izlasei, kamēr uz pusi mazākais LKSSA atbalsts tiek dalīts vēl uz pusēm, kur daļa nepieciešama Sieviešu izlases dalībai (ar līdzmaksājumu 500EUR, pie aprēķina ka izlasēs piedalās 10 personas (2 maiņas spēlētāju +2 vārtsargi)).

Būtu lieliski, ja izdotos nodrošināt triju izlašu dalību Pasaules čempionātā, taču šobrīd, Jauniešu izlase ir zem jautājuma zīmes, jo gatavību piedalīties un maksāt līdzmaksājumu var atļauties tikai 2 spēlētāji, bet minimālais skaits lai pieteiktu komandu ir 6+1.

Komandu pieteikšanas pēdējā diena ir 30.Aprīlis, praktiski palikušas tikai dažas dienas lai apstiprinātu vai atceltu savu dalību.

Ja ir iespēja, lūdzu padalieties ar šo informāciju, un ja jaunieši paši neredz savas iespējas, tad varbūt viņu vecāki spēs novērtēt sacensību lietderību, un sazināties ar mums. Epasts saziņai un jautājumiem-  info@lihf.lv
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab