Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Sācies pasaules čempionāts 2017

2017-09-03
Šodien plkst. 5:00 pēc Latvijas laika norisinājās pirmā Latvijas izlases spēle Pasaules čempionātā. Tas šogad notiek Ķīnas pilsētā Nandžinā, Pasaules rollerspēļu ietvaros (World roller games). 

Latvijai ir gadījusies ļoti spēcīga grupa-  ASV, Čehija, Kanāda. Spēcīgākās dažādu gadu izlases. Tie paši Čehi ir pagājušā gada čempioni, šī gada čempioni gan Veterānu līmenī, gan gūta pirmā vieta Pasaules spēlēs kas pirms mēneša notika Polijā. Tāpēc zaudējums spēlē nav īpašs pārsteigums, jo kā zināms Latvijas izlase ir 8.vietā pasaulē pēc pagājušā gada Pasaules čempionāta. 

Spēlē piedzīvots zaudējums 0:9

Spēle noteikti bija jo sevišķi grūta, jo nav notikusi aklimatizācija - un lai sagatavotos spēlei, sprtistiem bija jāceļas pēc Latvijas laika- divos naktī, lai sagatavotos spēlei - 5 no rīta... Protams arī čehiem bija līdzīga situācija, taču viņu spēki noteikti ir krietni pārāki jau atskaites punktā.

Nākamajās dienās spēles plānotas jau labvēlīgākā laikā - 4.Septembrī - plkst. 15:00 pēc Ķīnas laika (plkst.10:00 pēc LV) ar ASV izlasi, bet 5.Septembrī- plkst. 17:00 pēc Ķīnas laika (plkst. 12:00 pēc LV) ar Kanādas valstsvienību. 

Spēļu tiešreaides var vērot - www.rollergames.tv


 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab