Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Latvijas izlase gatavojas PČ

2017-08-17
Latvijas izlase jau labu laiku ir sākusi sagatavošanās periodu dalībai Pasaules čempionātā kurš no 2- 9.augustam notiks Ķīnas pilsētā Nandžina.

Sportisti šobrīd veic fizisko sagatavošanos Jelgavas CF klubā, un Crosfit Rīdzene. Inline hokeja treniņi- notiek Majoru sporta laukumā.

Kā pirmā nopietnākā sagatavošanās spēlēm var pieminēt Jūrmala Open turnīru, kurā dažādu komandu sastāvos spēlēja visi izlases spēlētāji.

Jāsaka ka tieši pateicoties tam, ka Rīgas Vilki sastāvu pastiprināja arī sezonā šajā komandā nespēlējošie, bet jaunie un perspektīvie spēlētāji - N.S. Voiceščuks, H.M.Veispāls - attiecīgi, Rīgas Vilku sastāvā turnīrā piedalījās 5 izlases spēlētāji (Jelgava- 4, Pirāti -2) - komanda ieguva labāko rezultātu no visām Latvijas komandām (pirmie turnīrā Anglijas vienība).

Latvijas izlase tikās ar turnīra ''ALL STARS'' vienību- kurā tika pulcēti turnīra labākie spēlētāji.
Latvijas izlase parādīja labu spēli, pamatīgi uzvarot, tomēr tas nav nekāds rādītājs, un izlase nopietni turpina gatavoties spēlēm. 

Latvijas izlases grupā ir ASV, Kanāda un Čehija- spēcīgākie pasaules spēlētāji,tā būs grūta cīņa un nepieciešams laba gan fiziskā, taktiskā un psiholoģiskā sagatavotība.
 

Pirmā spēle plānota 3.Septembrī, plkst. 11:00 pēc Ķīnas laika (18:00 pēc LV) ar Čehijas izlasi.
 

Nākamā spēle būs 4.septembrī, plkst. 16:20 pēc Ķīnas laika (21:20 pēc LV) ar ASV.

Ar Kanādas izlasi dienu vēlāk, 5.septembrī, arī plkst. 16:20 (21:20).

Tālākais sadalījums jau būs atkarībā no šīs grupas rezultātiem.


 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab