Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Jūrmala OPEN 2017 noslēdzies

2017-08-14
Vakar starptautiskajā inline hokeja turnīrā Jūrmala Open 2017, vairākas komandas sagādāja pārsteigumu un fināli bija daudz savādāki, kā varēja paredzēt pēc divām iepriekšējām turnīra dienām un rezultātiem.

Komandas divas pirmās dienas izspēlēja RoundRobin apļus (katra komanda ar katru), un pēc spēļu statistikas, komandas sakārtojās sekojoši – 5. Cetra/Lietuva ; 4. Rīgas Vilki ; 3. Tunbridge Wells Cruisers; 2. IHK Jelgava ; 1. IHK Pirāti.
               
 
Attiecīgi ceturtdaļfinālā tikās komandas IHK Pirāti un Rīgas Vilki, un Tunbridge Wells Cruisers ar IHK Jelgava.

Viss sākās ar to, ka Rīgas Vilki negaidot uzvarēja IHK Pirāti komandu.

Prognozējami tas nebija, jo komandas vairākkārt tikušās Latvijas čempionātā, un Rīgas Vilkiem gadiem nebija izdevies pārspēt Pirātus! Tā nu zināmā mērā sensacionāla uzvara ar 3:2 – izvirzīja Rīgas Vilkus finālā.

Arī nākamajā spēlē pārsteigums – turnīra dienās IHK Jelgava pārspēja angļus ar rezultātu 5:3, tāpēc nebija šaubu ka arī šoreiz gaidāma Latvijas vienības uzvara. Tomēr nē. Anglijas komanda ņēma un apspēlēja Jelgavu ar 4:0!

Attiecīgi finālā par 3 / 4 vietu spēlēja IHK Pirāti un IHK Jelgava.

Par cik Pirāti ir Jelgavai ļoti neparocīga komanda, ar to ka viņi ir labi saspēlējušies, labi, ātri slidotāji un tehniski meistarīgi- nelīdzēja tas, ka IHK Jelgavas sastāvā vairāki izlases spēlētāji- spēle neaizgāja, un zaudējums 4:7. Bronza – IHK PIRĀTI.

Finālā par 1 / 2 vietu- Rīgas vilki sacentās ar Tunbridge Wells Cruisers. Anglijas komanda arī Vilkiem nešķita labākais pretinieks, viņi labāk būtu izvēlējušies spēlēt ar Jelgavu, ja būtu iespēja izvēlēties. Bet protams- nebija.

Tā nu rezultātu atklāja Anglijas vienība, bet pēc četrām minūtēm Vilki izlīdzināja rezultātu. Vēl pēc dažām minūtēm- atkal vieni vārti Anglijas labā, un vēl pēc pāris - Tunbridge Wells Cruisers jau bija priekšā ar divu punktu pārsvaru. Lai gan Rīgas Vilkiem bija ļoti daudz iespēju realizēt vairākumu, jo Anglijas komandai bija visai daudz noraidījumu, tomēr tas nekādi neizdevās.

Minūti pirms beigām Rīgas Vilkiem izdevās pietuvoties ar vēl vieniem vārtiem komandas labā. Un pēdējā minūte pagāja ar 5 laukuma spēlētājiem laukumā, bez vārtsarga, jo Vilki mēģināja darīt visu lai izlīdzinātu rezultātu, tomēr, tas neizdevās.

Apsveicam Anglijas Tunbridge Wells Cruisers ar Jūrmala OPEN 2017 – pirmo vietu, un Rīgas Vilkus ar sudrabu!

Labākie komandās (MVP) :
RĪGAS VILKI – Dāvis Dakša;
TUNBRIDGE WELLS CRUISERS – Martin Josh;
IHK JELGAVA – Kristaps Jēkabsons;
IHK PIRĀTI – Ričards Putniņš ;
CETRA/LIETUVA – Patriks Derups.

Labākie turnīrā :
LABĀKAIS AIZSARGS – Viesturs Cimermanis (IHK JELGAVA);
LABĀKAIS UZBRUCĒJS – Artūrs Batraks (IHK JELGAVA) ;
LABĀKAIS VĀRTSARGS – Duffy Mark (TUNBRIDGE WELLS CRUISERS) ;
REZULTATĪVĀKAIS – Gatis Sprukts (IHK PIRĀTI).

Turnīra organizatori bija LIHF, sadarbībā ar LSFP. Turnīra laikā spēles tika demonstrētas tiešraidē, un spēļu video būs pieejami: https://www.facebook.com/JurmalaOpen2013/ tepat arī spēļu, meistarības sacīkšu, un visu zvaigžņu spēles foto, video. Tāpat informācija par turnīru tiks publicēta www.lihf.lv mājas lapā, sadaļā Turnīri.

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab