Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Noslēdzies Eiropas čempionāts

2017-07-18
Pirmdien, 17. Jūlijā no Eiropas čempionāta atgriezās Latvijas sieviešu inline hokeja izlase.

Šogad sastāvā bija ļoti liela daļa jauno spēlētāju, kas ieguva labu spēļu praksi, iespējas parādīt sevi starptautiskā līmenī un mācību nākotnei.

Visās spēlēs piedzīvoti zaudējumi, tomēr meitenes nav nokārušas degunus, jo- patiesībā ir nospēlēts labāk kā tas tika izdarīts pērn.

Latvijai kā zināms ir tikai 14 vieta pasaulē, bet ar 2016.gada trešās vietas ieguvējām (pēc ASV un Kanādas) - Francijas izlasi- nospēlēts daudz labāk (1:10, pirms diviem gadiem 0:18).

Tāpat sīva pretestība parādīta Itālietēm (0:5, bet pagājušajā gadā zaudējums 0:12).

Pilnīgi līdzvērtīga spēle bija ar Zviedrijas valstsvienību- kur rezultāts 0:2. Šī bija pirmā tikšanās, kur pārsvarā mūsu meitenes atradās uzbrukuma pozīcijās, bet nespējām gūt vārtus, savukārt zviedrietēm tas izdevās divas reizes. 

Lieli zaudējumi piedzīvoti ar Somijas un Čehijas izlasēm. Tomēr arī tas ir vajadzīgs lai varētu analizēt kas izdarīts nepareizi, ko un kā bija jādara, un kā varam strādāt lai turpmāk rezultātu samazinātu.

Spēļu grafiks arī nebija mūsu komandai labvēlīgs, jo vairākas dienas bija 8:30 spēles sākums un mums nav pieredzes strādāt ar maksimālu atdevi tik agri no rītiem- tāpēc rīta spēles parasti bija ar sliktākiem rezultātiem.

kopumā 4 dienās nospēlētas 6 starptautiskās spēles.

Izlases sastāvā bija -
Irita Rozentāle, Guna Estere Gailīte, Laima Elizabete Lukašēviča, Iveta Dička, Diāna Čerezova, Ineta Jansone, Vendija Anna Veispāla, Maija Zviedre, Madara Buse, Kristīne Ieviņa, Dita Vazne.

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab