Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Rīgas dome atbalsta inline hokejistes!

2017-07-06
Rīgas domes izglītības un sporta departaments ir sniedzis nenovērtējamu atbalstu Rīgas meitenēm!

Atbalstītas astoņas Rīgas sportistes, kurām tiks apmaksāta sporta apdrošināšana un daļēji arī uzturēšanās izmaksas Eiropas čempionātā, kurš no 13-16.Jūlijam notiks Čehijas pilsētā- Boskovicē. Vēl meitenēm ir jānodrošina dalības maksa turnīrā un transporta izdevumi, bet tā jau ir salīdzinoši mazākā ceļojuma izmaksas daļa.

Pateicoties Rīgas domei, kas jau vairākus gadus atbalsta Latvijas inline hokeja izlases sieviešu komandu dalību Eiropas vai pasaules čempionātos- sastāvā var iekļaut tik daudz Rīdziniešu!
Šogad atbalstītās rīdzinieces ir Elizabete Laima Lukašēviča, Dita Vazne, Maija Zviedre, Vendija Anna Veispāla, Guna Estere Gailīte, Irita Rozentāle, Kristīne Ieviņa, Madara Buse.

Turēsim īkšķus par Latvijas izlasi, jo tām priekšā gaidāmas patiešām sīvas cīņas- pasaules reitingā Latvijas sieviešu izlase- ir tikai 14. vietā. Savukārt valstis ar ko tām būs jācīnās Eiropas čempionātā- piemēram Francijas sieviešu komanda ir 3.vietā pasaulē. Čehietes pēc pagājušā gada palika 4, bet Somietes- sestajā vietā. Šveices sieviešu izlasei ir 9. vietā pasaulē, vienīgi Zviedrietes ir nezināms pretinieks, jo tās vēl nav piedalījušās šajos čempionātos.

Tā nu faktiski Latvijas dalība Eiropas čempionātā ir liela uzdrošināšanās un risks. Tomēr šāda dalība starptautiskās sacensībās ir nepieciešama Latvijas inline hokeja līmeņa pacelšanai, sporta motivācijai un attīstībai.

Atbalstīt sieviešu izlasi vari ziedojot līdzekļus uz : http://lihf.lv/donations/latvijas-sievie-u-izlases-dal-bai-e-2017 ; vai turot īkšķus un sekojot līdzi mūsu meiteņu spēlēm - http://lihf.lv/elite/games 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab