Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Turnīrs noslēdzies ar 7.vietu

2017-05-01
Pagājušajā nedēļā uz Franciju piedalīties Eiropas čempionu līgā (Woman Euro league) devās komanda L&L, no Rīgas.

Pēc neveiksmīgā turnīra sākuma, kurā zaudējumi piedzīvoti pret Spānijas un Francijas čempionēm, pēc tam arī Itālijas un Somijas komandām, Latvijas meitenēm izdevās gūt uzvaru un nepalikt pēdējām.

Eiropas čempionkausā- eirolīgā, piedalas tikai valstu spēcīgākie sastāvi pēc 2016/2017 gada čempionāta.

Lielākajai komandu daļai- šis turnīrs sanāk pēc nacionālo čempionātu beigām, jo inline hokeja sezona ir no Septembra līdz Aprīlim, savukārt mūsu valstī tā sākas tikai pēc ledus hokeja sezonas beigām, un ne ātrāk kā Maijā, un šogad pateicoties aukstajam laikam, pat tikai Maija beigās.

Tā nu bija visai pagrūti pirmās spēles turēt līdzi nacionālo čempionātu labākajām komandām, kam tikko beigusies sezona, ja Latvijas komandai tā bija pirmā reize uz skrituļslidām, šogad.

Tāpat mūsu meitenēm ļoti nepaveicās ar grupu- jo šeit grupas spēlēs ar Eurolīgas pirmo un otro vietu šogad- loģiski iegūtie zaudējumi- novirzīja Rīgas komandu uz zemāku vietu nekā iespējams tas būtu, ja pirmās izspēles būtu ar vājākām pretiniecēm.

Ar katru spēli rezultāts kļuva labāks, arī slidošanā tika līdz, un kopumā- bija gan iespējas, gan momenti, bija vārti un bija uzvara!

Rīgas komandai L&L, šī bija tiešām lieliska pieredze, un prieks par Latvijas meitenēm, kas pēdējā spēlē parādīja raksturu uzvarot Itālijas čempiones

https://www.facebook.com/europeanleague.cerilh/
http://ris-orangis-2017.cerilh.com/

Latvijas Oficiālais čempionāts sievietēm sāksies Maija beigās. Piesakiet SAVU komandu.

Un varbūt tieši Tava komanda- uz Eiropas čempionkausu varēs aizbraukt- jau nākamgad!


 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab