Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

2017.gada sezona sākusies!

2017-04-22
21.Aprīlī, DaysHotel Latvija- notika 2017.gada sezonas atklāšana un 2016.gada labāko sportistu apbalvošana.

Kā parasti pasākums sākās ar nākamās sezonas apskatu un informāciju par plāniem.

Šogad plānots sadalīt Augstāko līgu divās grupās, kur labākās komandas spēlē savā starpā Elites līmenī, bet nākamās labākās Latvijā- augstākajā līgā. Labākās 2 komandas no zemākās grupas grupas- veic izspēli ar divām Elites līgas vājākajām- lai tiktu Elites grupā 2018.gadam. Elite veidojas no 2016.gada labākajām piecām komandām un kā sestā komanda tajā spēlē klubu izlase, kurā tiek iekļauti labākie spēlētāji no augstākās līgas klubiem- U20 vecumā.

Sieviešu un Amatieru čempionāts paliek tāds pats kā iepriekšējā gadā, izņemot to, ka amatieru čempionāts varētu dalīties grupās/līmeņos, ja būtu vairāk kā 7 komandas. 

Kā jauns veidojums klāt nāk Jauniešu čempionāts, kurā atsevišķas un papildus spēles nospēlēs jauniešu komandas, kurā būs spēlētāji no 14-20 gadiem.

Savukārt treniņiem- jauniešus no 12-18 uzņem ar un bez priekšzināšanām. Uzņem arī jaunākus dalībniekus, bet šī grupa būs vairāk ''mērķgrupa''.

Pievērsāmies informācijai arī par Latvijas izlases plāniem. Par to plašāka informācija sekos- izlases sadaļā.

Par pagājušā gada panākumiem plašāk var izlasīt mūsu mājas lapā.

Savukārt atgādinām, ka Latvijas čempionāts notika 3 grupās. Amatieru čempionāta apbalvošana notika jau 19.septembrī. Te balvas saņēma labākie turnīra spēlētāji, un kopvērtējumā - trešie IHK Bombardieri, otrie IHK L&L, bet Latvijas 2016.gada čempioni bija komanda SKM SE-2.

Latvijas sieviešu čempionātā kausu un medaļas par trešo vietu saņēma IHK Sāga, otrās palika L&L, bet Latvijas 2016.gada čempiones - komanda IHK Laima.

Latvijas Augstākās līgas čempionātā kausu un medaļas par trešo vietu saņēma IHK Vikingi, otrie bija - IHK Pirāti, bet Latvijas 2016.gada čempioni jau otro gadu pēc kārtas- IHK Koijoti!

Pasākumā labāko balvas (MVP) komandās saņēma :
IHK L&L - Žanete Vasiļevska;
IHK YELLOW LIONS – Vendija Anna Veispāla;
IHK SĀGA  – Iveta Dička;
IHK LAIMA – Kristiana Apsīte;
IHK RĪGA – Ričards Brūveris;
IHK RĪGAS VILKI  – Dmitrijs Šancovojs;
IHK V H K –   Lenards Roze;
IHK CETRA – Toms Bluks;
IHK JUNIORI – Patriks Derups;
IHK LV GOLD – Kristofers Robins Veispāls;
IHK VIKINGI – Roberts Lipsbergs;
IHK MĀLPILS –Zigmārs Zariņš;
IHK PIRĀTI – Alberts Golubovičs;
IHK KOIJOTI - Rustams Begovs.

Kā sieviešu līgas 2016.gada čempionāta labākā aizsardze atzīta - Ingūna Lukašēviča (IHK L&L); labākais uzbrucējs - Karīna Šilajāne (IHK Sāga); labākais vārtsargs - Guna Estere Gailīte (IHK L&L); punktu līdere 2016.gadā - Aija Apsīte (IHK Laima).

Kā augstākās līgas 2016.gada čempionāta labākais aizsargs atzīts - Viesturs Cimermanis (IHK Koijoti); labākais uzbrucējs - Artūrs Batraks (IHK Koijoti); labākais vārtsargs - Ričards Putniņš (IHK Pirāti); punktu līderis 2016.gadā- Gatis Sprukts (IHK Pirāti).
 
Tāpat speciālās balvas saņēma - 2016. gada labākie Junioru vecuma u-20 spēlētāji. Sieviešu konkurencē tā bija Agnese Apsīte (IHK Laima), bet jauniešu konkurencē - Kristofers R.Veispāls (IHK LV Gold, Rīgas Vilki).

Tāpat tika apsveikti cilvēki, kas 2016.gadā strādāja Latvijas čempionāta labā: labākais tiesnesis - Armands Bedrītis; par sekretāres darbu Dace Laipa; par pašaizliedzīgu darbu LIHF labā- Agnese Kārkliņa; par fotogrāfa darbu - Artūrs Stiebriņš!

Tāpat piemiņas balvas par dalību izlasē- saņēma 2016.gada izlases dalībnieki.

Pēc pasākuma notika bankets, kurā tika apspriesti sezonas plāni un izvērtēti notikumi neformālā gaisotnē. Paldies visiem par ierašanos.
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab