Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Uzņem jauniešus U-18 grupā

2017-04-19
Šobrīd sākusies pieteikšanās Latvijas čempionātā, bet paralēli tai- plānojam treniņus jaunākās paaudzes līmenī.

2017. gadā ir vēlēšanās paplašināt jauniešu uzņemšanu un iesaistīšanu inline hokejā, jo tieši šis gads, kā jau minējām savās iepriekšējās publikācijās- ir Jauniešu gads!

Tāpēc pastiprināta uzmanība ir uz jauniešiem, kuriem ir iepriekšējas priekšzināšanas hokejā, kā arī citiem, dažāda vecuma jauniešiem- kuri tikai plāno apgūt inline hokeju. Ja treniņi notiks kopā- grupas tiks dalītas atkarībā no jauniešu līmeņa, bet ja pietiks cilvēku skaits- katrai grupai - (līmeņa, vecuma) būs atsevišķi treniņi un treniņu laiks.

Plānots, ka no jauniešiem kas ir 1999-2003 gadā dzimušie- ir iespēja veidot 2017.gada Latvijas izlasi dalībai Eiropas čempionātā. Būtu vēlams šeit piedalīties ar labākajiem sportistiem, tāpēc nepieciešams pietiekams skaits jauniešu.

Tie, kas ir jaunāki par šo vecumu- tiek aicināti trenēties- jo mums ir jāplāno arī, kas nakamajos gados stāsies to jauniešu vietā, kuriem šogad jau ir 17/18 gadi, un kuri daudzi jau nevar piedalīties U-18- vecuma dēļ.  Inline hokejā U-18 izlases skaitās jaunieši, kuriem uz čempionāta datumiem- vēl nav pilni 18 gadi. Savukārt- U-20 tie, kuri nav pārsnieguši 19 gadu robežu.

Tāpat jaunieši var piedalīties jaunatnes čempionātā, kā arī startēt Jauniešu izlases līmenī - Elites divīzijā, un piedalīties vairāku komandu sastāvos - spēlēšanai augstākajā līgā.

Un lai gan informatīvi ziņojam ka uzņemam jauniešus līdz 18- faktiski uzņemam visus interesentus, jo Latvijas čempionātā ir iespēja spēlēt visos līmeņos, un ir iespēja pieteikt gan komandas, gan visas sezonas garumā uzņemam individuālus spēlētājus.
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab