Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Balsojums par zīmējumiem.

2017-04-15

TIKAI 5 DIENAS (no 15.04-20.04.2017) vari balsot par zīmējuma konkursa finālistu darbiem!
 

Viens no šiem zīmējumiem no tēmas - ''uzzīmēt sevi vai savus draugus inline hokeja formā'' - tiks pie konkursa galvenās balvas- INLINE HOKEJA SKRITUĻSLIDĀM!
 

Kurš tas būs- to izšķirs balsojums!
 

Iedod savu SIRDI vai PATĪK (like) ZĪMĒJUMAM, kurš patīk vislabāk- un tā tiks pieskaitīta kā balss! Var atzīmēt arī vairākus zīmējumus, tad katrs tiks pie punkta!
 

Par zīmējumiem var balsot - draugiem.lv saitā (http://www.draugiem.lv/lihfkonkurss/) un facebook.com - (https://www.facebook.com/INLINEHOCKEYLATVIA/?pnref=story)


No katra profila var balsot vienu reizi, un par katru nobalsojušo, zīmējums saņemt vienu balsi. Balsis summēsies, un tas zīmējums kurš būs saņēmis visvairāk ''patīk'' apstiprinājumu - saņems galveno balvu- inline hokeja skrituļslidas, bet visi finālisti saņems piemiņas- veicināšanas balvas un tiks uzaicināti uz svinīgo apbalvošanu. Šeit viņiem būs iespēja tikties ar izlases sportistiem, kopā nofotografēties, un piedalīties svinīgajā banketā, par godu sezonas atklāšanai!
 

Padalies ar informāciju, dod arī saviem draugiem iespēju nobalsot, un lai uzvar skaistākā - interesantākā - labākā zīmējuma autors!

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab