Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Noslēdzies Pasaules kauss rolbolā

2017-02-24

Noslēdzies 4-tais Pasaules kauss. Latvijas izlases jau otro reizi piedalījās rolbola kausā, un parādīja sevi neslikti, tomēr netikām tik tālu kā gribētos!

Lai gan sākums bija ļoti cerīgs, un abas izlases tika līdz pasaules čempionāta ceturtdaļfināliem - tomēr te sieviešu izlase atdūrās pret Indijas valstvienību- kurām šogad- pārliecinoša pirmā vieta rolbolā, un zaudējums ar 11:1 (spēles laikā viena no labākajām spēlētājām guva pasmagu kājas traumu).

Vīriešu izlase ceturtdaļfinālā tikās ar saviem iepriekšējiem fināla pretiniekiem. Pagājušajā Pasaules kausā- Latvijas izlase atstāja Keniju bez medaļām. Šoreiz ar pamatīgu tiesnešu atbalstu- Kenijas izlase izvilka 6:5 - pagarinājumā (pamatlaikā 5:5). 

Pasaules čempioni abās konkurencēs šogad- Indieši! Indijā rolbols ir iekļauts skolu sporta programmās- tāpat kā krikets, lauka futbols un tml. Var redzēt, ka cilvēki pie tā strādājuši un nopietni gatavojušies kausam.

Latvijā šis sporta veids tiek spēlēts tikai treniņu ietvaros, un tiek izmantots lai dažādotu treniņus gatavojoties hokejam vai inline hokeja sacensībām, vai momentos kad tiek atlasīta Latvijas izlase lai piedalītos Pasaules kausā. Jāsaka, ka tā nav pārāk nopietna gatavošanās, un iespējams uz nākošo Pasaules kausu- ja Latvijas dalība tiks apstiprināta arī turpmāk - būtu nepieciešams noorganizēt vismaz Latvijas meistarsacīkstes, kurās varētu ievērot iespējams vēl kādu ''superspēlētāju'', kurš ar savām prasmēm varētu papildināt nākotnes Latvijas izlasi. Tāpat- pēc šī gada vēl labāk saprotam - kāda tad ir citu valstu taktika, un varam to apgūt un izmantot savās spēlēs. Gaidīsim interesentus, kas vēlētos veidot komandas un piedalīties šādās sacensībās. Būs interesentu- noorganizēsim sacensības!

Neliels ieskats mūsu komandu darbībā (īsie video) :
https://vimeo.com/205124910 (sieviešu spēle ar Indiju)
https://vimeo.com/204690178 (vīriešu spēle ar Gvineju)
https://vimeo.com/204760283 (vīriešu spēle ar Pakistānu)

4.Pasaules kausa rolbolā- noslēgums (oficiālais video):

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=tstW58nY-jU

Raksti:

http://sportazinas.com/latvijas-izlases-sasniegusas-ceturtdalfinalu-pasaules-kausa-rolbola-video/
http://www.thedailystar.net/sports/rollball-world-cup-set-roll-out-1362370

Paldies visiem kas juta līdzi mūsu izlasei, turēja par tiem īkšķus un sekoja līdzi rezultātiem, dalījās ar informāciju, un visādi citādi- pozitīvi atbalstīja sportistus! Visi ir laimīgi atgriezušies, droši vien pēc garā ceļa gribēs kārtīgi atpūsties.

Spēļu rezultāti, un tml : http://lihf.lv/tournaments/rollbols-4.kauss/results

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab