Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Ziņas no Pasaules kausa

2017-02-19
Latvija aizvadījusi savas pirmās spēles 4.Rolbola Pasaules kausā, kurš notiek Bangladešas pilsētā Daka no 17-24.02.2017

Šobrīd visas vainagojušās- uzvarām!

Pirmās savas spēles 18.Februārī, sāka sieviešu izlases- un Latvija rolbola laukumā tikās ar Urugvajas komandu.

Spēle nebija no vieglajām, tomēr pateicoties saskaņai un komandas darbam- Latvijas izlase guva uzvaru ar 2:0. Abus vārtus Latvijas izlases labā- guva izlases kapteine- Ilze Kronberga, kurai šīs ir jau otrās starptautiskās sacensības- attiecīgi laba pieredze un zināšanas.

18.februāra vakarā notika vīriešu spēle - kur Latvijas izlase tikās ar Gvinejas valstsvienību.

Spēle Latvijas puišiem nesagādāja nekādas problēmas. Jau pirmā perioda laikā- komanda bija pamatīgi atrāvusies, un neļāva Gvinejas spēlētājiem ne saspēlēties, ne apdraudēt mūsu vārtus. Spēle notika pilnīgi zem Latvijas kontroles, un nav brīnums par rezultātu- 12:0 - Latvijas izlases labā.

19.februāris sieviešu izlasei bija pauze (bet 20.02. plānojas spēle ar Beninas izlasi). Savukārt vīriešu izlase tikās ar Paksitānas izlases vienību.

Šī spēle bija daudz grūtāka. Latvijas sportistiem nācās pamatīgi pasvīst lai gūtu uzvaru. Pakistānas komanda skaitās vieni no grupas favorītiem - tāpat kā Latvijas vienība, bet mūsējie tomēr ir pieredzējušāki un slidojums ir krietni pārāks. Spēle noslēdzās ar rezultātu 6:2 Latvijas komandas labā.

20.februārī plānojas vismaz divas spēles- sieviešu izlase tiksies ar Beninas izlasi, savukārt- puišiem pēdējā grupas spēle - ar Indonēziju.

Vairāk par spēlēm un rezultātiem - sadaļā turnīri : http://lihf.lv/tournaments/rollbols-4.kauss
un facebook lapā : https://www.facebook.com/INLINEHOCKEYLATVIA/ 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab