Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Rolbola izlase dodas uz Pasaules kausu

2017-02-13
13. Februārī, uz 4-to Pasaules kausu kurš no 17-24.Februārim norisināsies Bangladešas pilsētā Dakā- devušās divas Latvijas izlases.

Pēc sagatavošanās treniņiem kuri beidzās 12.02 - šķiet Latvijas izlase ir gatava cīnīties ne tikai par uzvarām, bet arī iespējams gūt medaļas!

Latvijas izlasēm šīs būs otrās starptautiskās sacensības, kurās piedalās abas izlases. Pirmā reize bija 2015.gada decembrī, kad Indijas pilsētā Punā - starp vairāk kā 24-trām valstu izlasēm- sievietes kopvērtējumā palika 12-tās, bet vīriešu izlase saņēma bronzas medaļas un kausu.

Rolbola izlasi faktiski veido inline hokejisti, kuriem ir ļoti augstas skrituļslidošanas un manevrēšanas prasmes, tikai pāris cilvēki ir bez inline hokeja iemaņām. Tāpēc mūsu federācijai ir jo īpašs prieks par sportistu sasniegumiem!

Video ieskats pēdējā treniņā : https://vimeo.com/203728678

Komandu sastāvs 4-tajam Pasaules kausam:
Sieviešu izlase. Evija Tētiņa, Ilze Kronberga, Aija Apsīte, Madara Lāce, Zane Daibe, Ivita Krūmiņa, Anete Šulce, Līga Granta.
Vīriešu izlase.Renārs Seiksts, Artūrs Klimkāns, Viesturs Cimermanis, Artūrs Bartraks, Dinārs Daugela, Klāvs Maleckis, Aldis Popens, Andris Jansons.
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab