Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Pienākusi 2016.gada nogale

2016-12-29
2016.gads sākās ar gatavošanos Pasaules čempionātam- kurā pirmo reizi bija plānots piedalīties arī Jauniešu komandām. Lai labāk sagatavotos, speciāli viņiem tika organizēti treniņi Daugmalē, jau sākot no Februāra, un pamazām arī papildus sausie treniņi dažādu treneru dalību.
 
Paralēli treniņiem- notika mūsu ikgadējais bērnu zīmējumu konkurss- kurā šī gada tēma bija Jauniešu komandas Logo.
 
Aprīlī notika lielais sportistu apbalvošanas pasākums – te tika apsveikti 2015.gada Latvijas čempionāta komandas, un izlases spēlētāji, kā arī visi tika informēti par 2016.gada plāniem, kā arī apbalvots zīmējuma konkursa uzvarētājs- R.Skudra, kurš saņēma galveno balvu- inline hokeja skrituļslidas.
 
Maijā- sākās Latvijas čempionāts. Augstākās līgas čempionātā piedalījās rekordliels komandu skaits- 10 komandas. Kopumā Augstākās līgas čempionātā bija 90 spēles.
 
Sieviešu čempionātā piedalījās četras komandas. Šajā pašā laikā sākās arī triju izlašu komandu treniņi- jo pasaules čempionāts- Jūnijā!
 
Jūnijā izlases devas uz Pasaules čempionātu, kur no 10-18.Jūnijam spēlēja Junioru U-20 izlase un sieviešu izlase, bet 18-26.Jūnijam- Pieaugušo vīriešu izlases. Attiecīgi rezultāti- Jaunieši 16 vietā pasaulē, sievietes- 14. Vietā, bet mūsu lielā izlase- joprojām augstākās grupas- 8-tniekā.
 
Jūlijs pagāja Latvijas čempionāta spēlēs. 28.Jūlijā noslēdzās Augstākās līgas čempionāts- kur Latvijas čempioni jau otro gadu pēc kārtas IHK Koijoti, otrie IHK Pirāti, bet trešie – IHK Vikingi.
 
Augusta sākumā noslēdzās sieviešu čempionāts. Latvijas čempiones šogad IHK Laima, otrās komanda L&L, bet trešajā vietā IHK Sāga.
 
4.augustā Jūrmalas jauniešu rīkotajā pasākumā Baltā galdauta svētki- LV izlases meitenes iepazīstināja ar inline hokeju, un palīdzēja jauniešiem apgūt slidošanas iemaņas (https://vimeo.com/177638868) . Bet Jūrmalas jauniešu dienā 19.augustā- inline hokeja jaunieši rīkoja pārbaudes stafetes- Majoru hallē.( https://vimeo.com/179519885 ).
 
Augustā notika amatieru- iesācēju komandu čempionāts. Šeit piedalījās 5-cas komandas, un par čempioniem kļuva SKM-SE2, otrie komanda L&L, bet trešajā vietā – komanda Bombardieri.
 
Amatieru čempionāta apbalvošana notika septembrī pirms Brīvības ielas nakts brauciena. Šajā braucienā piedalījās arī liela daļa čempionāta dalībnieki, un tas sanāca kā lielisks sezonas noslēgums.
 
Septembrī tika izvēlēts jauns prezidents. Par to kļuva ilggadējais Latvijas inline izlases kapteinis Sergejs Durdins.
 
Novembrī Latvijas rolbola izlase sāka gatavoties 4-tajam Pasaules kausam, kurš nākamgad notiks Bangladešā.
 
Decembrī uz Spāniju spēlēt inline hokeju devās pirmais jaunietis mūsu federācijas dibināšanas laikā. Tas bija K.R.Veispāls, mūsu U-20 izlases labākais spēlētājs, kurš pēc lieliskas sezonas un panākumiem Latvijā un Pasaules čempionātā- noslēdza profesionālu līgumu ar Bilbao inline hokeja klubu Metropolitano, līdz šīs sezonas beigām. Jaunietis spēlēs Elites un Zelta līgā, kas ir divas no augstākajām Spānijā.
 
Kādi tad ir mūsu plāni- 2017.gadam?
 
Februārī- ja viss ies pēc plāna- uz Bangladešu dosies divas izlases- sieviešu un vīriešu. (Pēc 2015.gada sacensībām- Latvijas vīriešu izlase šobrīd ir 3.vietā pasaulē,un šobrīd izlase ir vēl spēcīgāka kā iepriekšējā reizē).
 
Atkal noteikti būs zīmējumu konkurss. Noteikti arī sezonas atklāšana un čempionātu apbalvošana.
 
Plānots sadalīt čempionātu- Augstākās līgas, 1.līgas, Amatieru, sieviešu un U-20 jauniešu komandu čempionātos, t.i. nedaudz savādāks izspēļu grafiks un līdzīgāks līmenis.

Nākamais lielais pasākums būs U-18 čempionāts, kurš Jūlijā notiks Čehijā. Tam notiks laicīga gatavošanās, bet precīzs treniņu laiks vēl nav zināms.
 
Bet tālāk jau ir Pasaules čempionāts, kurš notiks Rollerspēļu ietvaros – augusta beigās/septembra sākumā- Ķīnā.
 
Tāpat 2017.gadā ir plānā turpināt inline hokeja laukuma projekta virzīšanu- Rīgā, piedalīties Jūrmalas jauniešu un citos projektos kur tiksim aicināti. Tāpat noteikti būs kādi neplānoti notikumi, kuros izvērtēsim iespēju piedalīties.
 
Tātad –darbu daudz, plānu daudz!

Un jo īpaši, 2017. gadā, gaidām jauniešus no 14-17 gadiem (bet gaidām arī jaunākus un vecākus!) – gan individuālus spēlētājus, gan komandas- ar vai bez priekšzināšanām!

Tieši Jauniešiem 2017.gadā tiks pievērsta vislielākā uzmanība, un tiks piedāvātas vislielākās iespējas! Nepalaidiet garām savas iespējas!

Pieteikties var sūtot informāciju par sevi uz info@lihf.lv
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab