Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Latvijas jaunietis dodas spēlēt uz Spāniju!

2016-12-01

Uz Bilbao klubu “Metropolitano HC”, Spānijā dodas šī gada Latvijas Junioru (U-20) izlases rezultatīvākais spēlētājs Kristofers R.Veispāls.
 

Tas ir pirmais līgums kopš LIHF dibināšanas (2010), kas noslēgts starp ārzemju klubu un Latvijas inline hokeja spēlētāju.
 

Spēlētāja CV

Dzimis 1998.gada 29.Maijā, Rīgā.
Augums – 190
Svars - 78
Pozīcija- aizsargs.
 

Spēlētāja pieredze:
 

Inline hokeju spēlē no 2010.gada.
Kopš 2012.gada spēlē Latvijas inline hokeja augstākās līgas čempionātā. Dalība bijusi komandās- Rīgas Vilki, Juniori, MIXX, un LV Gold- jauniešu komandā.
 

2016.gadā Latvijas čempionātā komandā LV Gold- 11 spēlēs nopelnīti 34.punkti. Šo sezonu jaunietis pabeidza komandā Rīgas Vilki – kur četrās spēlēs guva vēl 19 punktus.
 

Dalība Latvijas izlasē:
 

Pirmā debija Pasaules čempionātā- 2014.gadā, kad pieaugušo izlases sastāvā devās uz Franciju. Šajā gadā gan spēlētājs bija rezerves spēlētājs, un laukumā izgāja tikai pret vājākajiem pretiniekiem. (Kopvērtējumā guva divus golus un atdeva divas rezultatīvas piespēles).
 

Gadu vēlāk- Jauniešu komanda U-18, devās uz Eiropas čempionātu. Šeit Kristofers tika izvēlēts par komandas kapteini. Piektā vieta kopvērtējumā, spēlētājam 1+1 punkti.
 

2016.gadā – Latvijas inline hokeja federācija, pirmo reizi ar Jauniešu U-20 komandu piedalījās Pasaules čempionātā. Kopējie Latvijas jauniešu rezultāti bija diezgan vāji- no 18 valstīm tikai 16.vieta, taču K.R.Veispāls bija ne tikai Latvijas izlases labākais spēlētājs- bet punktu kopvērtējumā- otrais labākais visā Pasaules čempionātā (starp tādām komandām un to spēlētājiem kā Francija, Spānija, ASV, Kanāda, Šveice un tt.)
 

Kopvērtējumā jaunietim 17 punkti – no tiem seši vārti un vienpadsmit piespēles. Komandas treneris Romāns Glazkovs.
 

Novēlam jaunietim labi parādīt savas prasmes Spānijā (Spānijai Pasaules čempionātā 4.vieta Junioru U-20 līmenī), palīdzēt savam jaunajam klubam, krāt zināšanas un prasmes, lai nākamajā gadā godam pārstāvētu Latvijas izlasi- Pasaules čempionātā, kurš 2017.gada Augusta beigās sāksies Ķīnā.

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab