Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Piedalamies projekta noslēgumā

2016-09-09
2016.gada 9.setembrī, inline hokeja jaunieši piedalījās Jūrmalas jauniešu organizētajā projekta Baltā galdauta svētki - noslēgumā.

Mūsu federācija šajā gadā piedalījās divos Jūrmalas jauniešu organizētajos projektos- Baltā galdauta svētkos, kur bijām viena no projekta dienām (kopā četras dienas un četras tikšanās - politiķi, uzņēmēji, sportisti un radošā darbnīca.

Tagad mūsu sportistiem- jauniešiem- projekta aktivitāšu organizatoriem un palīgiem, nu bija laiks iepazīties ar pārējiem projekta dalībniekiem un uzklausīt vinu stāstus.

Mūs prezentēja projektā iesaistītās jaunietes. Tika izstāstīts stāsts par to kā visiem gāja mūsu sportiskās aktivitātes- inline hokeja dienā, un kādas bija emocijas no pasākuma. Tad tika nodemonstrēts pasākumā uzņemtais video, un noslēgumā- tika nodemonstrēts kā ir jāapģērbjas inline hokeja formā.

Kad visas projekta aktivitātes bija izrunātas, katrs dalībnieks varēja iepazīstināt ar sevi- izstāstot no kurienes nācis, ko pārstāv- un kādas ir spilgtākās emocijas no projekta brīžos piedzīvotā. Tad cienājāmies ar projekta noslēguma maltīti.

Mūsu prezentācijas stāsts- pavisam mazā video: https://vimeo.com/182150956

Paldies, Jūrmalas jauniešiem par to, ka bijām iesaistīti projektos un varējām informēt jauniešus par iespējām nodarboties ar inline hokeju, ieinteresēt par savu mīļo sporta veidu!

Aicinām jauniešus pievienoties, apgūt skrituļsidošanu, hokeja spēli un dzīvot aktīvu dzīvesveidu!

Nākamā aktivitāte- Rīgas Sporta naktī- 17.Septembrī - kad piedalīsimies nakts skrituļslidošanas pasākumā pa Brīvības ielu! Tiekamies plkst.21:00 pie TC Alfa, uz amatieru čempionāta apbalvošanu, pēc tam- skrituļslidosim! 

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab