Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Noslēdzies Amatieru čempionāts

2016-09-01
Noslēdzies amatieru inline hokeja turnīrs, kurš no 26.Jūlija līdz 30.Augustam norisinājās Jūrmalā, Majoru sporta hallē.  Šajā čempionātā tikās piecas komandas, lai mērotos spēkiem iesācēju- inline hokejistu konkurencē.

Iesākumā plānots bija četru komandu dalība, bet pēdējā brīdī pieteicās vēl viena komanda- SKM SE-2, kas inline hokeju spēlēja jau visu šo sezonu. Izrādījās, ka tā bija vispārliecinošāk saspēlējusies, un attiecīgi- bez konkurences uzvarēja visas spēles. Sīvākā cīņa viņiem bija ar L&L komandu, taču arī tur ar rezultātu 7:6 - izdevās gūt uzvaru.

Vairākās komandās – bija problēmas ar vārtsargiem un kādā spēlē nācās vārtos ielikt spēlētājus. Tas protams radīja lielākas problēmas ar vārtu sargāšanu- un ja ne tas, iespējams rezultāti būtu bijuši citādi, taču- tā nu inline hokejā ir, ka ir diezgan lielas problēmas ar vārtsargiem, jo to ir maz, un ne vienmēr viņi tiek.

Taču kopumā turnīrs bija visai līdzīgs- katrai nākamajai komandai bija pa kādai uzvarai, kādam neizšķirtam vai zaudējumam.

Pēdējie gan palika gados jaunākā komanda kurā lielākā daļa spēlētāji bija 2001.gadā dzimušie jaunieši (divās spēlēs pietrūka vārtsarga atbalsta). 4 vieta kopvērtējumā – komandai IHK Panika – viņiem vārtus vairākas spēles sargāja spēlētājs Ģ.Orols, un jāsaka- viņam tas visai labi izdevās. 3-šie, sīvā konkurencē par 2/3 vietu- ar rezultātu 5:6 pret IHK L&L, palika komanda Bombardieri. Attiecīgi – IHK L&L – otrā vieta, bet pirmā- jau iepriekš minētajiem SKM SE-2, kuri uzvarēja visās spēlēs.

Čempionāta labākie:
Labākais vārtsargs - Reinis Rudzītis / IHK BOMBARDIERI /;
Labākais uzbrucējs – Juris Kuzņecovs / IHL L&L /;
Labākais aizsargs – Bruno Ješevics / IHK BOMBARDIERI /;
Punktu līderis – Juris Kiršs / SHM-SE-2/.

Katras komandas labākie spēlētāji, MVP :
IHL L&L – Gatis Ābele;
IHK PANIKA – Rihards Eriņš;
BOMBARDIERI – Egīls Zvejnieks;
SKM SE-2 – Aldis Spila;
ICE TIGERS – Dāvis Dzērve.

Oficiālā balvu pasniegšana 17.09.2016, plkst. 21:30 pie TC Alfa – pirms RD rīkotā skrituļslidošanas naktsbrauciena pa Brīvības ielu.  
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab