Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Sportistu STIPENDIJU KONKURSS

2016-08-31
29.augustā Latvijas Sporta Federācijas Padomes valde apstiprinājusi Sporta stipendiju konkursa nolikumu 2016./17.mācību gadam.

Pretendentam līdz 2016. gada 1. oktobrim jāatsūta uz Latvijas Sporta Federāciju Padomi-
 1. aizpildīta pieteikuma veidlapa;
2. augstākās izglītības iestādes apliecināts sekmju izraksts par iepriekšējo mācību gadu vai izziņa no augstākās mācību iestādes, pretendentiem, kuri uzsāk studijas jebkura līmeņa 1.kursā (sekmju izrakstā vai izziņā ir jābūt norādītam, kad students uzsācis mācības 1.kursā);
3. attiecīgās sporta veida federācijas apliecināts labāko sportisko sasniegumu saraksts no 2015. gada 1. septembra līdz 2016. gada 31. augustam, norādot sacensību nosaukumus, to norises datumus, vietu, pretendenta ieņemtās vietas, kopējo valstu un dalībnieku skaitu attiecīgajā disciplīnā vai svaru kategorijā.
 
Nolikumu, pieteikuma un sportisko sasniegumu veidlapas varat atrast arī LSFP mājas lapā sadaļā “Lejuplādes” http://lsfp.lv/federacijam.
 
Gaidām sportistu, kuri gatavojas studēt vai jau studē studē Latvijas augstskolās, pieteikumus! Nr.3 apliecinājumu varat saņemt pie mums, LIHF - informējot par nepieciešamību un šādu vēlēšanos, rakstot uz info@lihf.lv .

Vairāk informācijas par konkursu :

 
http://www.lsfp.lv/jaunumi/zinas/par-sporta-stipendiju-konkursu-201617mg
 
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab