Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Pasākums Jūrmalā

2016-08-17
''...Jauniešu dienas oficiālās atklāšana- Dzintaru Mežaparkā, Jomas ielā/ Turaidas ielā, Jūrmala, LV-2015, Dzintaros,plkst 12:00- 12:30 tiks dots starta signāls jauniešu dienas aktivitātēm, kas paredzētas visas Jūrmalas garumā – 15 uzdevumu stacijas 12 Jūrmalas rajonos.

Katrā no Jūrmalas daļām tiks nodrošināts kontrolpunkts, iekļaujot tādus sporta veidus kā volejbolu, slack-line, in-line hokeju, ielu vingrošanu, regbiju, kartingus, ekstrēmo ielu sporta veidus.

Kontrolpunktos tiks pārbaudīta arī jauniešu radošā puse, zināšanas par Latviju un tās dabu, kā arī pārbaudīs jauniešu spējas rīkoties nestandarta situācijās. Kontrolpunktos pārbaudīsim jauniešu veiklību, izturību, prāta asumu un dzīves gudrību, kā arī darbosimies dažādās neformālās izglītības aktiviātēs...''
 

Kāmēr skolas laiks vēl nav klāt- lieliska diena kā jautri pavadīt laiku- uzzinošā, radošā un sportiskā gaisotnē!
 

Esi pats un ņem līdz trīs draugus (minimālais skaits komandā 3, maksimālais-4 cilvēki).
 

Pārvietošanās Jūrmalas robežās ar Jūrmalas autobusu- būs BEZ MAKSAS.
Komandas kuru pārvietošanās būs ar auto un komandām kuras būs ''gājēji'' būs atsevišķa vērtēšana.
 

Var pieteikties arī individuāli dalībnieki- sazinoties ar Jūrmalas Jauniešu centru - piesakot sevi jurmalasjauniesi@gmail.com
 

Visa informācija pasākuma lapā- https://www.facebook.com/events/274801299564676/
 

Viens no kontrolpunktiem būs arī Majoru Sporta Laukumā (MSL)- Rīgas ielā 1, kur būs daži sportiski uzdevumi komandām- inline hokeja jomā!

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab