Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Noslēdzies sieviešu inline hokeja čempionāts

2016-08-07
7.augustā ar pēdējā apļa spēlēm Majoru sporta laukumā, noslēdzās 2016.gada sieviešu čempionāts.

Pēc četru apļu summas ar 22 punktiem, uzvara komandai Laima. Otrās – komanda L&L – ar 14 punktiem, bet trešās- komanda Sāga ar 7 punktiem- meitenes kas tieši pēdējā aplī nospēlēja tik pārliecinoši lai izrautu trešo vietu no Yellow Lauvu ķetnām (pirms pēdējā apļa- Lauvas bija punktu priekšā).

Visspēcīgāk šajā čempionātā nostartējusi komanda Laima, kas pirmajos divos apļos nospēlēja bez neviena vārtu zaudējuma, ar 100% uzvarām. Trešajā aplī pirmos vārtus izdevās gūt Lauvām, kas apliecināja, ka tas ir iespējams. Lauvām izdevās iemest spēlē divus vārtus, un nospēlēt  neizšķirtu spēli. Ceturtajā aplī- Laima zaudēja vēl vienu punktu nospēlējot neizšķirti arī ar Sāgu, t.i. kopumā komandai atņemti tikai divi punkti kopvērtējumā! Atsveicam 2016.gada Latvijas čempiones- lielisks rezultāts!

Sieviešu komandas šinī sezonā bija ļoti līdzīgas, vājāks sastāvs varbūt tikai Yelow Lions, kas sastāvēja no vairākām meitenēm kuras hokeju spēlē pirmo, otro gadu, tomēr spēlēs komanda noturējās ļoti labi.

Tāpat - 2015.gada čempiones - komandaL&L, kā arī 2014.gada čempiones- komanda Sāga- šogad sadalīja tikai 2+3šo vietu.

Taču jāpiemin, ka katrā sieviešu komandā bija arī pa kādai Latvijas izlases dalībniecēm, tāpēc līmenis bija visai vienāds, un katru spēli varēja skatīties ar interesi, un intrigu - kurš tad šoreiz gūs uzvaru.

Pēc pēdējā čempionāta spēlēm, visas komandas tikās nelielā svētku banketā- saistībā ar sezonas noslēgumu. Dažām šīs bija pēdējās spēles, bet vairākas meitenes vēl turpina savu inline hokeja sezonu- piedaloties treniņos un amatieru čempionāta spēlēs.

Komandu dalībnieki,  spēlētāju statistika, rezultāti : http://lihf.lv/championship/results?league=2

         
         
         
         
         


 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab