Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

JJIC Organizētais pasākums noticis

2016-08-04
4.Augustā- Jūrmalā norisinājās Jūrmalas jauniešu iniciatīvu centra un IZM un jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam rīkotais pasākums ''Kopā esam'', kas notika sadarbībā ar Latvijas inline hokeja federāciju, lai jauniešiem būtu iespēja iepazīt inline hokeju, pamēģinot to.

Diena beigusies ar pozitīvām emocijām un tiešām lieliskas dienas sajūtu!

Jaunieši bija ļoti motivēti un ar interesi uzzināt kas tad īsti ir inline hokejs, un tika pavadītas vairākas stundas uz Majoru sporta laukuma, kurās viņi iepazina dažādas ar inline hokeju saistītas lietas.

Piemēram - no kā sastāv ekipējums un kādā secībā ģērbjas inline hokejā, izmēģināja slidošanu, iesildījās ar dažādiem uzdevumiem, iepazinās ar inline izlases pārstāvjiem, uzzināja atšķirības starp ledus un inline hokeja noteikumiem, piedalījās stafetēs un sadalījās komandās un turnīra veidā- uzspēlēja arī inline hokeju!

Tad viņiem bija iespēja piedalīties īstā ''inlainhokeja treniņā'', un pēc visa- gardi pacienāties ar Jauniešu centra sarūpētajām uzkodām.

Jauniešiem ļoti iepatikās inline hokejs, un atkal saņēmām informāciju, ka viņi līdz šim nebija zinājuši ka vispār ir tāds sporta veids, un nezināja, ka ir tāda iespēja trenēties un piedalīties, taču... tagad viņi to zin, un noteikti gribēs piedalīties nākotnē, un painformēs arī savus draugus!

Paldies Jūrmalas jauniešu iniciatīvas centram, un īpaši Agnesei Kārkliņai par ideju un visiem  par labi organizēto pasākumu! Mums visiem ļoti patika!

Nākošais JJIC organizētais pasākums, ar mūsu piedalīšanos (būsim vienā no orientēšanās stacijām) - notiks 19.Augustā, nepalaid garām!

Video no pasākuma- https://vimeo.com/177638868
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab